Menedżer Regionalny

Telefon
517657896
w.bialonczyk@powergt.pl

Stanowisko: Menedżer Regionalny
( Cała Polska )

Co Oferujemy:
• Kontrakt B2B lub Umowa Zlecenie z opłaconym ZUS-em
• Szkolenia i wsparcie kolegów z zespołu oraz Biura
• Mnóstwo pracy menedżerskiej związanej z budową i rozwojem powierzonego regionu
• Pracę z Optymalizacją kosztów zużycia energii biernej oraz minimalizowania opłat dystrybucyjnych (w tym projekcie nie sprzedajemy energii, gazu ani PV )
• Atrakcyjne wynagrodzenie: prowizja z działań osobistych + między prowizja wyników zespołu + prowizja pasywna
• Po okresie próbnym dostęp do auta służbowego
• Możliwość awansu w rozwijającej się strukturze

Zadania:
• Nawiązywanie współpracy z klientem B2B i propagowanie naszych rozwiązań i usług
• Kompleksowa obsługa klientów
• Realizacja planów sprzedażowych
• Budowa oraz zarządzanie zespołem Doradców w regionie ( 10 – 15 osób )
• Szkolenie i wdrażanie Doradców Klienta
• Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży
• Raportowanie działań w regionie
• Monitorowanie ruchów konkurencji w regionie

Wymagania:
• Doświadczenie w działaniach menedżerskich związanych z przedmiotowym stanowiskiem
• Umiejętność zarządzania strukturą rozproszoną
• Wysokie umiejętności negocjacyjno-sprzedażowe
• Dużej samodzielności w podejmowaniu działań i decyzji
• Dużej swobody w budowaniu regionu
• Doświadczenie w sprzedaży energii do klienta B2B oraz mile widziane kontakty w środowisku B2B