Doradca techniczno-handlowy 👨‍🔧

Telefon
+48 515 103 720
kornelia.szewczyk@eurowork.net.pl

Dla naszego klienta mającego swoją siedzibę we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

Miejsce pracy: różne regiony Polski / praca zdalna
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: praca na dłuższy czas

Co możemy Ci zaoferować?
• Podstawa + wysokie prowizje, bądź sama prowizja.
• Umowa B2B albo umowa zlecenie
• Oferujemy możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce zdalnie / terenowo
• Pakiet szkoleń (wdrożeniowe i uzupełniające)
• Oferujemy kompleksowe wdrożenie do pracy
• Samochód służbowy oraz karta paliwowa
• Praca w firmie o bardzo stabilnej pozycji na rynku
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania:
• Umiejętność nawiązywania relacji z klientami oraz zespołem doradców
• Wysokie zdolności komunikacyjne oraz chęć poszerzania kompetencji
• Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
• Sprzedaż produktów takich jak klimatyzacja, kocioł gazowy, kocioł zgazowujący drewno, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, rekuperacja, stacja ładowania pojazdów, turbina wiatrowa, termomodernizacja budynków (docieplenie ścian, dachów, stropów, fundamentów), pompa ciepła, folia na podczerwień, kocioł na pellet, modernizacje instalacji CO i CWU
• Realizowanie założonych planów sprzedażowych
• Odbywanie spotkań handlowych

Zainteresowany/a? Zadzwoń 🙂 +48 515 103 720