Doradca Klienta ds. OZE Prosument 2.0

Telefon
+48 515 103 720
kornelia.szewczyk@eurowork.net.pl

📍 Praca zdalna / różne regiony Polski
⏰ Start: od zaraz

Nasz klient działa z programem Prosument 2.0 – obniżenie kosztów fotowoltaiki

Co możemy Ci zaoferować?
• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysokie prowizje lub wyłącznie prowizja.
(od 10 tyś w górę)
• Umowa B2B lub umowa zlecenie – Ty decydujesz!
• Praca w 100% zdalna/terenowa
• Pakiet szkoleń (wdrożeniowe i uzupełniające).
• Po okresie próbnym: samochód służbowy oraz karta paliwowa.
• Stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
• Pełne wsparcie w zakresie formalności oraz procesu wdrożenia.

Jakie będą Twoje zadania?
• Aktywna sprzedaż produktów OZE, w tym program \\\\\\\\\\\\\\\”Czyste Powietrze\\\\\\\\\\\\\\\”.
• Sprzedaż takich produktów jak: klimatyzacje, kotły gazowe, pompy ciepła, rekuperacje, turbiny wiatrowe, modernizacje instalacji CO i CWU, termomodernizacje budynków i inne.
• Realizowanie planów sprzedażowych oraz odbywanie spotkań handlowych.

Czego oczekujemy?
• Umiejętności nawiązywania relacji z klientami.
• Prawa jazdy kat. B i własnego auta (na okres próbny).
• Chęci poszerzania swoich kompetencji oraz umiejętności pracy w zespole.

Jeśli masz w sobie zapał do pracy, nie boisz się wyzwań i chcesz rozwijać się w branży OZE  – czekamy na Twoje zgłoszenie.

Kornelia Szewczyk