Współpraca – przedstawiciel OZE

Telefon
518 680 733
kontakt@energyvolt.pl

Firma EnergyVolt nawiąże współpracę z przedstawicielami odnawialnych źródeł energii.
Poszukujemy osób chętnych do wsparcia rozwoju sprzedaży naszych usług.
Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:
• bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych i biznesowych
• doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,magazynów energii, klimatyzacji oraz pomp ciepła
• konsekwentna i skuteczna sprzedaż w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła
• dbanie o dobry wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem

Nasze wymagania:
• rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• doświadczenie w pozyskiwaniu klientów indywidualnych
• czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie (niskie ceny bazowe, 60% marży, płatne do 2 dni od podpisania umowy, a 40% płatne po zakończonym montażu)
• szkolenia wstępne oraz cykliczne
• pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
• współpraca z kreatywnym i doświadczonym zespołem
• kontrakt B2B