Aparatowy urządzeń technologicznych – praca Wrocław

Telefon
691 360 603
rekrutacja.is-polska@bilfinger.com

Bilfinger zatrudni osobę na stanowisko Aparatowy urządzeń technologicznych.
Miejsce pracy – Wrocław (WROMPA)
Zakres obowiązków:
Obsługa i bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji dla pompy ciepła zasilanej ściekami.
Kontrola obiektów technologicznych, kontrola prawidłowości parametrów pracy oraz weryfikacja ze wskazaniami parametrów w systemie SCADA itp.
Wykonywanie prac związanych z czyszczeniem i przeglądami zbiorników technologicznych, zastawek, zasów oraz armatury (komory i studnie), bieżące czyszczenie i udrażnianie pomp itp.
Informowanie przełożonych o nieprawidłowościach, awariach, zakłóceniach pracy urządzeń i instalacji oraz prowadzenie zapisów, dotyczących stanu urządzeń.
Prowadzenie prac porządkowych i gospodarczych w obiektach.
Kontrola prawidłowości przebiegu procesów technologicznych.

Wymagania:
Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.
Znajomość budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń w stopniu podstawowym .
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, samodzielność, systematyczność.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Obsługa komputera
Mile widziane
SEP grupy 1 oraz 2 w zakresie eksploatacji;
uprawnienia w zakresie obsługi urządzeń dźwignicowych i wózków jezdniowych, obsługa suwnic i wciągników;
znajomość instalacji automatyki i sterowania oraz instalacji elektrycznych, w tym schematów oraz zasad działania tych instalacji.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej
Dodatki na święta
Prywatna opieka medyczna Medicover
Preferencyjne warunki ubezpieczenia
Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
Dofinansowanie kursów, szkoleń oraz studiów
Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie