Technik serwisu turbin wiatrowych / Wind Turbine Technician

Telefon
+48 503 436 329
rekrutacja@bergman-gmbh.de

Zadania:
Serwis, konserwacja, analiza oraz usuwanie usterek w turbinach wiatrowych
Weryfikacja działania, regulacja, naprawa podzespołów elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych
Przygotowywanie dokumentacji i raportów
Wdrażanie ulepszeń technicznych
Przestrzeganie standardów zakresie jakości i bezpieczeństwa pracy

Oczekujemy:
Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
Wykształcenia o profilu technicznym (elektryk, mechanik, mechatronik lub pokrewne)
Podstawowych dokumentów uprawniających do pracy w zawodzie (GWO)
Dobrej znajomości języka niemieckiego (min. poziom B1), angielski mile widziany
Gotowości do wyjazdów służbowych po terytorium Niemiec (Leer, Hamburg, Lübeck, Rostock, Neubrandenburg, Prenzlau, Grimmen, Halle, Cottbus, Edemissen, Lippstadt, Aschersleben, Spenge, Anröchte, Aachen, Mücke, Hof, Bitburg oder Wörrstadt oraz Bundesweit)
Prawa jazdy kat. B lub BE
Wysokich standardów bezpieczeństwa pracy, braku przeciwskazań do pracy na wysokości, ogólnej sprawności fizycznej
Dyspozycyjności

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy z perspektywami na przyszłość w stabilnej oraz stale rozwijającej się niemieckiej firmie
Pracę u naszego klienta – specjalizującego się w serwisowaniu i konserwacji turbin wiatrowych
Wynagrodzenie w wysokości 18-28 € brutto/h (w zależności od kwalifikacji) + diety
Dodatkowe benefity m.in. premie roczne, dodatek do przedszkola udział w szkoleniach oraz zajęciach językowych, dofinansowany program fitness, dodatek do prywatnych programów emerytalnych Allianz, dodatkowe ubezpieczenie w razie wypadku
Program poleceń pracowniczych (do 4500 € brutto)
Gwarantowany 30-dniowy urlop wypoczynkowy
Narzędzia pracy, w tym iPad i iPhone oraz ubrania robocze
Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
Możliwość długoterminowej współpracy

Wywiady