Project Manager ds. OZE

a.piotrkowicz@greenvolt-oze.pl

Twój zakres obowiązków
Przygotowanie wniosków i uzgodnień do poszczególnych organów administracji państwowej;
Pozyskiwanie decyzji, uzgodnień, zezwoleń, opinii, warunków w zakresie realizacji inwestycji OZE, w szczególności farm fotowoltaicznych, magazynów energii oraz obiektów liniowych (sieci elektroenergetyczne);
Współpraca z projektantami i zarządem spółki w zakresie rozwoju projektów OZE;
Elektroniczna archiwizacja dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania
Wykształcenie średnie bądź wyższe, preferowane kierunki budownictwo/inżynieria środowiska/ ochrona środowiska//administracja;
Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z przygotowaniem inwestycji budowlanych lub realizacją projektów inwestycyjnych, w szczególności preferowane inwestycje OZE;
Dobra organizacja pracy (terminowość, skrupulatność, zaangażowanie);
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Word, Excel;
Mile widziana umiejętność pracy z programem Autocad, Qgis lub pokrewnym;

Oferujemy
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych;
Zdobywanie doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii;
Niezbędne narzędzia pracy;

Wywiady