Operator kafara (farmy fotowoltaiczne) 👨🏼‍🔧

Telefon
+48 515 103 720
kornelia.szewczyk@eurowork.net.pl

Miejsce pracy: Niemcy lub Holandia
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: zatrudnienie na okres do końca bieżącego roku z opcją przedłużenia i współpracę przy kolejnych projektach zarówno na terenie Polski jak i Unii Europejskiej

Co możemy Ci zaoferować?
Praca na pełny etat na podstawie umowy-zlecenie
Konkurencyjne wynagrodzenie
Praca około 240 godzin miesięcznie
Praca w systemie rotacyjnym 6/1 (6 tygodni pracy, 1 tydzień odpoczynku)
Dodatki, m.in.: dla kierowców, stażowe oraz system poleceń pracowników
Zapewniona odzież i obuwie ochronne do pracy przez pracodawcę
Darmowe zakwaterowanie
Darmowy dojazd do pracy
Praca w polskim zespole oraz wsparcie opiekuna 24h
Możliwość wypłaty wynagrodzenia w walucie EUR
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako operator kafara
Gotowość​ do pracy w terenie (na zewnątrz)
Uprawnienia na obsługę kafara

Obowiązki:
Obsługa kafara podczas prac na budowie farmy fotowoltaicznej
Umiejętność czytania dokumentacji techniczne
Wbijanie filarów-słupów-stóp maszyną typu palownica/kafar (głównie model gayk)
Sprawne przeprowadzanie prac podczas obsługi maszyny
Utrzymanie maszyny oraz narzędzi w należytym stanie na terenie budowy
Umiejętność usuwania prostych usterek technicznych napotkanych w trakcie pracy
Wykonywanie innych poleceń zleconych przez kierownika budowy

Wywiady