Specjalista ds. marketingu

Telefon
780 104 010
biuro@doradztwogruntowe.pl

Doradztwo Gruntowe to firma, której misją jest łączenie właściciela gruntu z uczciwym Inwestorem.
www.doradztwogruntowe.pl
Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. marketingu.
Obowiązki:
• Współudział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii marketingowej mającej na celu: pozyskiwanie nowych gruntów (Właściciele gruntów) oraz kontrahentów (Inwestorów);
• Kreowanie i realizacja kampanii marketingowych oraz promocyjnych dla naszych usług i projektów (w tym sprzedaż projektów);
• Prowadzenie profili społecznościowych firmy (tworzenie i publikowanie angażujących treści na platformach społecznościowych, tworzenie zdjęć, grafik oraz filmów promocyjnych);
• Wysyłka newslettera, treści mailingowych do określonej grupy odbiorców;
• Monitorowanie efektywności działań marketingowych i proponowanie działań mających na celu ich optymalizację;
• Prowadzenie komunikacji z klientami mailowo oraz telefonicznie;
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy (utrzymywanie pozytywnych relacji z właścicielami gruntów i kontrahentami);
• Kontakt z partnerami, którzy realizują usługi typu: tworzenie stron www, optymalizacja i kampania SEO itp.;
• Aktywne raportowanie.
Poszukujemy osoby:
• Z co najmniej 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku;
• Samodzielnej i zaradnej;
• Z umiejętnościami posługiwania się programami graficznymi (tworzenie grafik, podstawowa obróbka zdjęć, montaż wideo);
• Z doświadczeniem w pracy z Meta Business Suite (również w zakresie Menadżera Reklam);
• Z dbałością o estetykę i „lekkim piórem”;
• Otwartej na feedback.
Oferujemy:
• Wynagrodzenie stałe + prowizyjne,
• Elastyczność w formie zatrudnienia,
• Pracę zdalną,
• Pracę w młodym, doświadczonym zespole,
• Otwartą i szczerą komunikację,
• Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wywiady