Handlowiec B2C z leadami sprzedażowymi

Telefon
+48 515 103 720
kornelia.szewczyk@eurowork.net.pl

Miejsce pracy: różne regiony Polski
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: Praca na dłuższy czas

Co możemy Ci zaoferować?
Podstawa 5000 – 6000 netto + wysokie prowizje!
Umowa o pracę, umowa B2B lub umowa zlecenie
System motywacyjny (dopłaty do wymarzonego auta, ekskluzywne wakacje, atrakcyjne nagrody rzeczowe)
Pakiet szkoleń (wdrożeniowe i uzupełniające)
Po okresie próbnym: samochód, karta paliwowa
Praca w firmie o bardzo stabilnej pozycji na rynku
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania:
Umiejętność nawiązywania relacji z klientami oraz zespołem doradców
Wysokie zdolności komunikacyjne oraz chęć poszerzania kompetencji
Prawo jazdy kat. B oraz własne auto (tymczasowo podczas okresu próbnego)

Obowiązki:
Aktywna sprzedaż oferowanych przez firmę produktów (produkty OZE oraz program czyste powietrze)
Realizowanie założonych planów sprzedażowych
Odbywanie spotkań handlowych

Wywiady