Handlowiec ds. sprzedaży

Telefon
601 683 701
pajurek.krzysztof@sesgroup.pl

Poszukujemy handlowców.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży energetycznej, poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko handlowca.

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych.
Prezentowanie oferty firmy i doradztwo w zakresie dostosowania produktów/usług do potrzeb klienta.
Realizacja celów sprzedażowych.

Produkty: energia, gaz, PV, kotły, docieplenia, klimatyzacja, pompy, magazyny, HoReCa

Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży).
Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
Samodzielność, dobra organizacja pracy i nastawienie na osiąganie celów.

Oferujemy:
Pracę na samej, atrakcyjnej prowizji.
Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów.
Kontrakt B2B.

Stacjonujemy we Wrocławiu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: pajurek.krzysztof@sesgroup.pl

Wywiady