Konstruktor – w branży OZE, praca hybrydowa!

Telefon
+48 515 103 720
kornelia.szewczyk@eurowork.net.pl

Miejsce pracy: Praca hybrydowa, Częstochowa
Rozpoczęcie pracy: od zaraz / do ustalenia z pracodawcą
Czas trwania projektu: Praca na dłuższy czas

Co możemy Ci zaoferować?
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji z ambitnymi celami zwiększania jej skali działania
Możliwość rozwoju i nabycia nowych doświadczeń zawodowych

Wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora w branży OZE lub w pracy przy konstrukcjach stalowych
Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji pod instalacje fotowoltaiczne
Znajomość norm budowlanych i środowiskowych
Wykształcenie techniczne
Prawo jazdy kat. B
Zorganizowanie, samodzielność w działaniu

Mile widziane:
Uprawnienia budowlane

Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisko konstruktora w branży OZE, chcącej wspólnie z organizacją rozwijać swoje umiejętności i uczestniczyć w dynamicznym rozwoju firmy

Obowiązki:
Projektowanie, rozwój oraz optymalizacja konstrukcji wsporczych i nośnych dla instalacji fotowoltaicznych
Wsparcie działu handlowego pod kątem technicznego doboru konstrukcji
Opracowywanie dokumentacji technicznej, zgodnie z obowiązującymi normami i standardami
Wsparcie działu R&D w rozwoju nowych konstrukcji

Wywiady