Handlowiec ds. OZE

Telefon
537 108 960
rekrutacja@talentplace.pl

Jeden z liderów regionalnego rynku energetycznego działającego w sektorze B2C i B2B, wraz z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
aktywna sprzedaż fotowoltaiki, pomp ciepła oraz magazynów energii
przygotowanie indywidualnych ofert handlowych dla klientów
przeprowadzanie wstępnych audytów na spotkaniach u klienta
gwarancja leadów, min 30. miesięcznie
praca w systemie CRM Bitrix
mile widziane aktywne pozyskiwanie własnych leadów

Wymagania
min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów OZE
doświadczenie w sprzedaży B2C
nastawienie na realizację celów
inicjatywa i samodzielność działania
znakomite umiejętności komunikacyjne

Oferujemy
praca zdalna
zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
wysokie premie prowizyjne
niezbędny sprzęt do pracy
możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.

Opole

Wywiady