Monter / pomocnik – budowa farm fotowoltaicznych

Telefon
+48 515 103 720
kornelia.szewczyk@eurowork.net.pl

Dla naszego klienta – firmy z siedzibą w Polsce, specjalizującej się w budowie farm fotowoltaicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter / pomocnik przy budowie farm fotowoltaicznych

Miejsce pracy: Polska Bogusławice lub Klepaczew (woj. mazowieckie)
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: praca długoterminowa

Co możemy Ci zaoferować?
Konkurencyjne wynagrodzenie
Pracę w systemie 10 h pracy dziennie od pon. do pt. w godz. 7:00-17:00
Umowę o pracę / umowę zlecenie / kontrakt B2B / umowa o dzieło
Darmowe zakwaterowanie
Darmowy dojazd do pracy

Wymagania:
Doświadczenie w pracach budowlanych (mile widziane jako monter konstrukcji)
Gotowość​ do pracy w terenie (na zewnątrz)

Główne obowiązki:
Montowanie wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych na farmach fotowoltaicznych (konstrukcje, ogrodzenia, moduły, wykopy)
Montaż podstawy konstrukcji paneli
Skręcanie elementów konstrukcyjnych za pomocą narzędzi
Przygotowanie terenu pod konstrukcje gruntowe

Wywiady