Operator ładowarki teleskopowej (farmy fotowoltaiczne)

Telefon
+48 515 103 720
kornelia.szewczyk@eurowork.net.pl

Dla naszego klienta – firmy z siedzibą w Polsce, specjalizującej się w budowie farm fotowoltaicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

– nie wymagamy certyfikatów, tylko doświadczenie!

Miejsce pracy: Polska Bogusławice lub Klepaczew (woj. mazowieckie)
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: praca długoterminowa

Co możemy Ci zaoferować?
Konkurencyjne wynagrodzenie
Pracę w systemie 10h pracy dziennie od pon.-pt. 7:00 – 17:00
umowę o pracę / umowę zlecenie / kontrakt B2B / umowa o dzieło
Darmowe zakwaterowanie
Darmowy dojazd do pracy

Wymagania:
Doświadczenie w pracy jako operator ładowarki teleskopowej min 2 lata
Gotowość​ do pracy w terenie (na zewnątrz)
Mile widziane uprawnienia na obsługę ładowarki teleskopowej

Obowiązki:
Rozładunki, transport materiałów (elementy konstrukcji, moduły fotowoltaiczne) na placu budowy oraz podawanie materiałów
Utrzymanie maszyny oraz narzędzi w należytym stanie na terenie budowy

Wywiady