Poszukiwany hydraulik – praca na terenie całej Polski

Telefon
575 000 812
f.kosciolek@sunhelp.pl

Hydraulik
• Kontrakt B2B, umowa zlecenie
• Praca na terenie całej Polski – praca w delegacji
• Pełny etat
• Szukamy wielu kandydatów

Zakres obowiązków:
– montaż oraz serwis kotłów pelletowych oraz montaż pomp ciepła,
– kontaktu z klientem,
– kontakt z centralą – wypełnianie założeń związanych z obiegiem dokumentów, kart serwisowych, protokołów itp.

Nasze wymagania:
– samodzielność,
– doświadczenie przy montażu kotłów pelletowych oraz pomp ciepła,
– znajomość systemów grzewczych i hydrauliki – takich jak (PP, PEX, Miedź, Stal, Stal Węglowa, Geberit Mapress Rems),
– umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
– prawo jazdy kat. B,
– pełen profesjonalizm w podejmowaniu zleconych realizacji,
– wysoka jakość wykonania usług,
– dyspozycyjność na terenie całej Polski – praca w delegacji,
– posiadanie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

To oferujemy:
– zatrudniamy w oparciu o umowę B2B,
– przejrzysty i motywujący system wynagrodzeń (podstawa i premia),
– pracę w szybko rozwijającej się firmie z całkowicie polskim kapitałem i 5-letnim stażem na rynku OZE,
– samochód + karta paliwowa,
– ambitną pracę w ciekawej branży,
– zwrot kosztów noclegów podczas delegacji,
– niezbędne narzędzia pracy,
– praca od zaraz,
– wsparcie doświadczonego zespołu technicznego i administracyjnego,
– codzienne wsparcie ze strony zarządu i centrali,
– kompleksowe wdrożenie w narzędzia i procesy.