Specjalista ds. serwisu w branży OZE

Telefon
508 303 730
roksana.kolaczek@eco4planet.eu

Twój zakres obowiązków
– Zdalne monitorowanie poprawności działania instalacji PV i PC
– Wsparcie Klientów w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz ustalanie szczegółów dotyczących serwisu
– Utrzymywanie kontaktów z instalatorami oraz koordynacja i monitorowanie pracy serwisu montażowego
– Nawiązywanie współpracy z podwykonawcami

Nasze wymagania
– Wykształcenie kierunkowe techniczne (oze, elektryka, hydraulika) – mile widziane
– Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną
– Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
– Łatwość w nawiązywaniu oraz budowaniu pozytywnych relacji
– Asertywność

To oferujemy
– Atrakcyjne warunki zatrudnienia
– Dofinansowanie do karty Multisport
– Prywatna opieka medyczna
– Dofinansowanie do szkoleń
– Możliwość rozwoju w strukturach firmy
– Spotkania i wyjazdy integracyjne
– Dogoterapia w godzinach pracy
– Nowoczesne biuro usytuowane w dogodnej lokalizacji (blisko pkp Służewiec)

Pracuj.pl

Bezpośrednio na adres mailowy: roksana.kolaczek@eco4planet.eu