Przedstawiciel handlowiec (do sprzedaży konstrukcji i produktów OZE) – praca hybrydowa

Telefon
+48 515 103 720
info.techniczni@eurowork.net.pl

Miejsce pracy: Praca hybrydowa, Częstochowa

Rozpoczęcie pracy: od zaraz / do ustalenia z pracodawcą

Czas trwania projektu: Praca na dłuższy czas

Co możemy Ci zaoferować?

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – podstawa plus wysoka prowizja!
Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji z ambitnymi celami zwiększania jej skali działania
Przyjazna atmosfera w młodym zespole
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód do podróży służbowych w godzinach pracy)
Możliwość rozwoju i nabycia nowych doświadczeń zawodowych

Wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży OZE lub w branży aluminium/stali (sprzedaż konstrukcji stalowych)
Zaangażowanie w realizowane obowiązki
Zorganizowanie, samodzielność w działaniu
Umiejętności korzystania z pakietu MS Office
Prawo jazdy kat. B
Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
Posiadanie podstawowej wiedzy technicznej

Mile widziane:
Znajomość języka obcego angielskiego i/lub niemieckiego

Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży OZE (klient B2B), chcącej wspólnie z organizacją rozwijać swoje umiejętności i uczestniczyć w dynamicznym rozwoju firmy

Obowiązki:
Aktywna promocja i sprzedaż produktów firmy, tj. (konstrukcje gruntowe, dachowe systemy fotowoltaiczne oraz jej komponenty, moduły)
Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami
Pozyskiwanie nowych i obsługa bieżących klientów firmy
Produktowe doradztwo techniczne

Zapraszamy do przesyłania CV pod adresem info.techniczni@eurowork.net.pl, oraz do kontaktu telefonicznego w celu poznania szczegółów oferty +48 515 103 720

Nie spełniasz warunków? Zadzwoń do nas – możliwe, że znajdziemy ofertę dopasowaną pod ciebie!