Specjalista działu technicznego w branży OZE

rekrutacja@zesstos.pl

Stanowisko: Specjalista działu technicznego w branży OZE
Praca stacjonarna w biurze w Częstochowie.

Poszukujemy specjalisty do działu technicznego w zakresie obsługi i montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii oraz projektów związanych z kompleksową termomodernizacją. Dołącz do naszego dynamicznego Zespołu!
Oferujemy nie tylko pracę, ale przede wszystkim szansę na uczestnictwo w nowym projekcie. Będziesz miał/a realny wpływ na kierunek rozwoju firmy i współtworzenie skutecznego, wykwalifikowanego działu technicznego.
Jeśli szukasz czegoś innowacyjnego, skontaktuj się z nami!

Twój zakres obowiązków:
Przygotowanie projektów instalacji
Kosztorysowanie/wycena oferowanych instalacji
Przygotowanie wymaganych dokumentów do oferty
Opracowywanie i przestrzeganie harmonogramów realizacji projektu
Wsparcie procesów realizacyjnych
Koordynacja pracy ekip montażowych
Weryfikacja powykonawczych protokołów zdawczo-odbiorczych oraz dokumentacji fotograficznej
Pozyskiwanie, analiza oraz ocena merytoryczna ofert od firm podwykonawczych i dostawców
Uruchomienia i serwis systemów OZE
Gotowość do wyjazdów służbowych

Nasze wymagania:
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz projektów budowlanych i schematów elektrycznych
Znajomość rozwiązań systemowych czołowych dostawców OZE
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (również praktyczne)
Znajomość programów do projektowania
Wysokie zdolności analityczne, umiejętność nieszablonowego myślenia i znajdowania odpowiednich rozwiązań
Doświadczenie w realizacji, audytach lub serwisach instalacji fotowoltaicznych
Wykształcenie techniczne zbliżone profilem do wskazanego stanowiska
Mile widziane posiadanie uprawnień UDT oraz SEP powyżej 1 kV

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@zesstos.pl

Wywiady