Przedstawiciel handlowy ds. OZE (Radom)

Telefon
731 719 186
f.kosciolek@sunhelp.pl

Twój zakres obowiązków

Jeśli:
– chcesz oferować swoim klientom produkty najwyższej jakości,
– pracować z największymi profesjonalistami i pasjonatami branży OZE,
– oczekujesz jasnych zasad współpracy i ścieżki awansów,
– w swojej ofercie chcesz mieć wiele produktów (fotowoltaika, magazyny energii, pompy ciepła, termomodernizacja) i pełne wsparcie BackOffice?

Jeśli tak, to SunHelp Energy to miejsce dla Ciebie!

Nasze wymagania:
– dyspozycyjność – praca na pełen etat / praca mobilna,
– kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
– współpraca ze wszystkimi działami w firmie,
– przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów,
– orientacja na cel i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
– łatwość w nawiązywaniu relacji i wysoka kultura osobista.

Mile widziane:
– doświadczenie w sprzedaży będzie Twoim dodatkowym atutem (w szczególności: fotowoltaika, pompy ciepła lub termomodernizacja),
– doświadczenie w D2D, aktywnym pozyskiwaniu i zarządzaniu portfelem klientów,
– prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:
– wysokie wynagrodzenie zaczynające się od 5000 zł,
– bardzo wysokie prowizje,
– systemy szkoleń i programy rozwoju kompetencji zawodowych oraz osobistych,
– wyjazdy integracyjne,
– samochód + dopłata do karty paliwowej.

Zapraszamy do kontaktu!