Specjalista techniczny OZE (Warszawa)

Telefon
519 151 152
biuro@energyinstal.com

Zakres obowiązków:
* Tworzenie koncepcji projektowych (fotowoltaika oraz magazyny energii) w oparciu o dostępne narzędzia
*Ofertowanie i przygotowywanie rozwiązań z obszaru elektryki i energetyki OZE
*Wsparcie i doradztwo techniczno-handlowe zespołu sprzedażowego oraz Klientów
*Wsparcie w zakresie ofert indywidualnych z obszaru OZE
*Tworzenie schematów elektrycznych i koordynowanie uzgodnień PPOŻ
*Aktywne wyszukiwanie klientów z obszaru projektowego
*Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych

Wymagania:
*Znajomość oprogramowania PV Sol , Solaredge Designer oraz AutoCAD
*Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej
*Znajomość pakietu MS Office
*Doświadczenie w pracy w branży fotowoltaicznej
*Pozytywne nastawienie do pracy, sprawna realizacja bieżących zadań.
*Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne w obszarze energetyka, elektrotechnika lub podobne
*Mile widziana znajomość branży pomp ciepła oraz domowych turbin wiatrowych
*Mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
*Umowę o pracę
*Przyjazne środowisko pracy w prężnej firmie z krótkim łańcuchem decyzyjnym
*Udział w ciekawych projektach zawodowych
*Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz wymianę wiedzy i doświadczeń

Firma Energy Instal Sp. z o.o.
www.energyinstal.com

Adres biura (praca stacjonarna): Warszawa, ul. Heliotropów 29