Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Fotowoltaiki

paulina@generatesolar.pl

Czy chcesz pracować dla szybko rozwijającej się międzynarodowej firmy, która przyczynia się do globalnej transformacji energetycznej? Jest to okazja do odegrania kluczowej roli w branży odnawialnych źródeł energii. Ze względu na nasz szybki rozwój poszukujemy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Opis stanowiska:

Rekrutacja i zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych
Rozszerzenie kanałów sprzedaży wśród instalatorów systemów PV, dostawców EPC i hurtowni
Zapewnienie najlepszej w swojej klasie poziomu usług i najkrótszy czas reakcji
Sprawna komunikacja między klientem a firmą
Kontynuacja procesu wyceny do dostawy wspólnie z CEO
Ciągłe aktualizowanie klientów na temat zmian i modyfikacji produktów, usług i cen
Zrozumienie wymagań klientów, zapewniając pomoc handlową i techniczną
Dostarczanie optymalnych rozwiązań
Bycie na bieżąco z nowymi produktami, usługami, procedurami i narzędziami
Samokształcenie i udział w szkoleniach i spotkaniach firmowych
Planowanie spotkań i odwiedzanie klientów w celu przeglądu potrzeb produktu
Udział w wydarzeniach sprzedażowych i marketingowych w Polsce
Wsparcie zespołu marketingowego w organizacji wystaw na temat systemów solarnych
Pomoc w szkoleniach na miejscu dla klientów
Zbieranie opinii od klientów
Gromadzenie i udostępnianie danych rynkowych
Dzielenie się wiedzą o rynku i administrowaniem informacjami o klientach w bezpiecznym CRM opartym na chmurze

Wymagania:

Co najmniej dwuletnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy na rynku dystrybucji i instalacji systemów solarnych lub u generalnych wykonawców
Uwielbia komunikować się i współdziałać z innymi
Niezależny i zmotywowany, ponieważ oczekuje się, że będzie zarządzać swoim czasem i podejmować decyzje według własnego osądu
Języki: polski (ojczysty) i angielski (dobry) w mowie i piśmie
Prawo jazdy kat. B

Korzyści:

Wynagrodzenie podstawowe plus konkurencyjna prowizja od sprzedaży
Samochód służbowy
Elastyczny czas i lokalizacja pracy
Typ umowy do uzgodnienia
Możliwość awansu w strukturze na stanowisko dyrektorskie
Coroczne wyjazdy szkoleniowe i wakacyjne w Chinach

Twój dalszy rozwój jest zabezpieczony w zwinnym, innowacyjnym i szybko rozwijającym się środowisku Generate, ponieważ istnieją ekscytujące możliwości rozwoju.

Zainteresowany?
Proszę przesłać CV wraz z listem motywacyjnym.

Wywiady