Project Manager/Sales Manager

anna.gawrych@hrconcept.pl

CO OFERUJEMY
Możliwość współtworzenia nowej linii biznesowej firmy i zarządzania nią
Ciekawą, stabilną oraz pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie o dobrej pozycji rynkowej,
Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz dobre narzędzia pracy,
Wsparcie ze strony Współpracowników i Zarządu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Budowa nowego, rozwojowego projektu fotowoltaiki dla międzynarodowej firmy,
Koordynacja budżetu projektu,
Współtworzenie dealerskiej i hurtowej sieci sprzedaży fotowoltaiki,
Współpraca z kluczowymi klientami,
Synchronizacja projektu fotowoltaiki z trendami rynkowymi w celu uzyskania najlepszej efektywności dla klientów i firmy.

WYMAGANIA
Wykształcenie wyższe,
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej,
Znajomość rynku dystrybutorów paneli fotowoltaicznych,
Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami sprzedaży,
Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu,
Umiejętność pracy z klientem oraz realizowanie jego potrzeb,
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Wywiady