Nawiążemy współpracę z agentami oraz doradcami handlowymi PV

Telefon
792938118
j.gierek@skorut-solar.pl

Obszar działania: małopolskie, śląskie, dolnośląskie, lubelskie, podkarpackie, mazowieckie, łódzkie i wielkopolskie.

Zakres obowiązków:

realizacja planów sprzedażowych
pozyskiwanie nowych klientów
podpisywanie umów z klientami na realizację zadań
systematyczne raportowanie realizowanych zadań
monitoring rynku, analiza konkurencji, trendów, oczekiwań konsumentów
Od kandydatów oczekujemy:

udokumentowanego doświadczenia handlowego
znajomości tematyki Odnawialnych Źródeł Energii w tym systemów solarnych i systemów fotowoltaicznych
dobrej znajomości środowiska Office (Exel, Word)
umiejętności negocjacyjnych i organizacyjnych
samodzielności w działaniu
komunikatywności
kreatywności
prawo jazdy kategorii B
użycia własnego samochodu osobowego do realizacji zadań
Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie
atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od efektów sprzedaży i zaangażowania

Wywiady