Audytor Centralny

aneta.radzio@fotontechnik.pl

POSZUKIWANY : Audytor Centralny ds. PV
Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy.
Działamy z pasją i energią!

Aplikuj, jeśli:
-masz wykształcenie wyższe techniczne lub wykształcenie elektryczne,
-posiadasz doświadczenie na stanowiskach techniczno-biurowych,
-posiadasz uprawnienia SEP, UDT (mile widziane),
-branża PV nie kryje przed Tobą tajemnic,
-sprawnie posługujesz się pakietem MS Office,
-lubisz pracę zespołową i radzisz sobie z rozwiązywaniem trudnych zagadnień,
-potrafisz pracować pod presją czasu i jesteś silnie zmotywowana/y do pracy,
-jesteś osobą samodzielną i asertywną.

Twoje zadania:
-weryfikacja parametrów wykonanych instalacji PV na podstawie dokumentacji przekazanej przez instalatorów,
-kontakt z ekipami montażowymi poprzez platformy komunikacyjne oraz wspólne rozwiązywanie problemów technicznych,
-udzielanie pomocy eksperckiej ekipom montażowym i współpracownikom,
-prowadzenie szkoleń firm instalacyjnych,
-praca na bazach danych oraz z dokumentacją techniczną,
-raportowanie i dokonywanie analiz.

Wywiady