Inżynier serwisu instalacji fotowoltaicznych

hr@alledo.pl

ALLEDO sp. z o.o.
Jesteśmy na rynku PV od lat, ostatnio po przekształceniach własnościowych weszliśmy w skład bardzo dużej grupy kapitałowej.
Wykorzystując potencjał dominującego udziałowca planujemy bardzo szybkie zwiększanie skali działalności i wieloletnią obecność na rynku.
Dołącz do nas teraz, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego, rozwijaj się razem z branżą PV i naszą młodą firmą.

Miejsce pracy: Warszawa

Dedykowana fotowoltaice spółka należąca do wiodącej krajowej grupy multimedialnej rozbudowuje zespół zapraszając pozytywnie myślących, zainteresowanych długoterminowym rozwojem kandydatów z co najmniej średnim wykształceniem.
Do naszego działu serwisu szukamy osoby, która będzie mieć pod opieką techniczną ekipy montażowo-serwisowe oraz pełniła nadzór serwisowy nad wykonanymi instalacjami fotowoltaicznymi.

Obowiązki:
– Techniczne wsparcie ekip montażowych w zagadnieniach montażowo-elektrycznych
– Nadzór nad procesem serwisu instalacji fotowoltaicznych
– Wsparcie i współpraca z ekipami serwisowymi – raportowanie, rozwiązywanie problemów w terenie
– Nadzór nad monitoringiem instalacji fotowoltaicznych, udostępnianie danych ekipom serwisowym
– Serwis instalacji fotowoltaicznych
– Prace elektryczne, prace pomiarowe i montażowe w ramach serwisu
– Uczestnictwo w procesie szkoleniowym ekip instalacyjnych i serwisowych

Wymagania:
– Uprawnienia SEP E i D
– Uprawnienia pomiarowe – mile widziane
– Znajomość falowników Solar Edge, Huawei, Aiswei ( Zever Solar)
– Znajomość systemów monitoringów SE, Huawei, Aiswei
– Znajomość systemów montażowych PV – mile widziane
– Uprawnienia UDT Fotowoltaika – mile widziane
– Doświadczenie w pracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych – mile widziane
– Prawo jazdy kat. B
– Gotowość do pracy wyjazdowej
– Podstawowe umiejętności obsługi narzędzi komputerowych (Excel, Word),
– Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność, chęć rozwoju.

Siedziba firmy znajduje się w nowoczesnym biurowcu na Służewcu i tu pozostanie jeszcze co najmniej 4 lata. Realizujemy projekty w całej Polsce.

Tworzymy doświadczony zespół, specjalizujący się w realizacji elektrowni fotowoltaicznych dużych mocy, instalacji i mikroinstalacji dachowych oraz naziemnych.

Oferujemy:
– Samodzielną, odpowiedzialną pracę
– Wsparcie techniczne, dostęp do wiedzy, szkolenia, rozwój
– Koleżeńską atmosferę w pracy, model zadaniowy
– Elastyczny czas pracy adekwatny do realizacji zadań
– Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę po okresie próbnym lub możliwość B2B
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Pakiet medyczny i karta Multisport
– Profesjonalne i niezbędne narzędzia pracy

Wywiady