Menadżer ds. Ciepłownictwa

Telefon
693202091
rekrutacja@kape.gov.pl

Zakres obowiązków:
Opracowywanie koncepcji i dokumentacji projektowych modernizacji ciepłowni o wielkości od 1do 60MW z ich dostosowaniem do wymogów wynikających z dyrektyw MCP, LCP oraz innych niezbędnych dla uzyskania statusu efektywnego systemu ciepłowniczego.

Wymagania:

• umiejętność samodzielnej pracy na bazie posiadanej wiedzy i doświadczenia, na stanowisku projektanta / asystenta projektanta,
• biegła i potwierdzona umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD (Autocad, Archicad, mile widziany Revit),
• ukończone studia politechniczne w zakresie inżynierii środowiska ze specjalnością ciepłownictwo (nie wymagane ale mile widziane również na stanowisku asystenta),
• doświadczenie w projektowaniu źródeł ciepła o zróżnicowanych charakterze (kogeneracja gazowa, biomasa, RDF, OZE),
• wymogiem na stanowisku projektanta (nie dotyczy asystenta) jest posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
• dodatkowym atutem jest znajomość rynku ciepłowniczego i ewentualny staż pracy w tym sektorze,
• prawo jazdy kat. B i gotowość odbywania częstych podróży,
• łatwość pozyskiwania i utrzymywania relacji z klientami.
Oferujemy:

• Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej
• Elastyczny czas pracy
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Możliwość podnoszenia swoich kompetencji (udział w projektach, szkoleniach)
• Niezbędne narzędzia pracy
• Prywatną opiekę medyczną i kartę FitProfit

Wywiady