Doradca Techniczno-Handlowy

Telefon
537 394 418
malgorzata.wiatrowska@oze-biomar.pl

Region: Cała Polska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób
na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy.

Kogo szukamy?
Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży
• Analitycznego myślenia
• Nastawienie na wynik i determinacja do osiągania wysokich zarobków
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność w działaniu i wysoka kultura organizacji swojej pracy
• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
• Gotowość do podjęcia współpracy na zasadach B2B
Mile widziane:
• Relacje z klientami
• Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług energetycznych
• Doświadczenie w sprzedaży usług dla klienta indywidualnego
• Znajomość rynku fotowoltaiki w Polsce

Za co będziesz odpowiedzialny?
Obowiązki:
• Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami firmy
• Pozyskiwanie klientów w danym regionie Polski
• Prezentacja oraz sprzedaż produktów z branży fotowoltaicznej
• Przygotowywanie optymalnych, indywidualnych ofert dla klientów
• Współpraca z działem realizacji w zakresie montażu instalacji u klienta

Co oferujemy?
Warunki pracy
• Praca zdalna – home office
• Wyjazdowe spotkania integracyjne
• Udział w projektach wspierających środowisko
• Elastyczne godziny pracy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
Rozwój zawodowy
• Przygotowanie do pracy – proces
• wdrożeniowy
• Szkolenia branżowe
• Praca z jednymi z najlepszych specjalistów
• w branży OZE
• Praca w perspektywicznej branży
• Udział w tworzeniu nowego kanału sprzedaży
Benefity
• Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione
• od wyników pracy (brak limitu zarobków)
• Karta Multisport
• Niezbędne narzędzia pracy

O nas
OZE-BIOMAR to lider kompleksowej obsługi
w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
świadczący swoje usługi na terenie całej
Polski oraz krajów UE. Firma posiada
wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma
referencjami swoich klientów oraz ponad
800 realizacjami. OZE-BIOMAR to polska firma
z polskim kapitałem. Działając w jednej
z najlepiej rozwijających się branży na polskim
rynku, nie pozostajemy w tyle stawiając na
nieustanny rozwój.

Wywiady