Zatrudnimy Projekt Managera PV

biuro@onepower.pl

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:

Koordynowanie projektów realizacji instalacji fotowoltaicznych
Projektowanie instalacji fotowoltaicznych
Zamawianie komponentów (kosztorysowanie)
Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych do OSD
Budowanie i kierowanie ekipą montażową (z biura)
Audyty pomontażowe (sporadyczne wyjazdy służbowe)
Wymagania:

Doświadczenie w branży PV
Uprawnienia elektryczne SEP (mile widziane UDT z PV)
Znajomość programów projektowych/ ofertowych (np. Easysolar, PVSol, BlueSol)
Umiejętność kierowania kilkunastoma projektami PV jednocześnie
Kreatywność, systematyczność i dokładność
Pracowitość i zaangażowanie w rozwój firmy
Prawo jazdy
Oferujemy:

Ambitną pracę z perspektywami rozwoju zawodowego – awansu
Szkolenia branżowe
Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę/ kontraktu
Pracę głównie biurową
Przyjazną rodzinną atmosferę
Niezbędne narzędzia pracy tj. samochód, telefon, komputer z oprogramowaniem projektowym.
Absolutny brak absurdów korporacyjnych
Spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wywiady