innogy Polska zaoferuje „Efektywne ogrzewanie”

innogy Polska wdraża ofertę o nazwie „Efektywne ogrzewanie”, na którą złożą się pompy ciepła oraz gazowe kotły kondensacyjne. Dodatkowo firma ma zapewnić klientom kompleksową obsługę w zakresie analizy zapotrzebowania na ciepło czy pomocy w pozyskaniu finansowania.
innogy Polska wprowadza do swojego portfolio produktowego nową ofertę, w ramach której zaproponuje kompleksową usługę montażu lub modernizacji urządzeń grzewczych dla domu. W ramach usługi klienci mają skorzystać z analizy potrzeb grzewczych, a także zainstalować wysokiej jakości urządzenia.
Dodatkowo innogy Polska proponuje w swojej ofercie profesjonalne wsparcie doradcy, który pomoże wybrać dogodną formę finansowania.
innogy podkreśla, że oferta „Efektywne ogrzewanie” wpisuje się w trend tworzenia energetyki zrównoważonej, opartej na odnawialnych źródłach i najnowszych technologiach, a także poszerzy portfolio produktów i usług przyjaznych środowisku, takich jak elektryczny car sharing czy energia elektryczna z gwarancjami pochodzenia wspierającymi producentów energii z OZE.
– To propozycja dla osób, które budują nowy dom, posiadają mieszkanie lub rozważają zmianę obecnego systemu ogrzewania na bardziej ekologiczny i efektywny kosztowo. W ramach zaplanowanego na kilka najbliższych miesięcy projektu pilotażowego oferujemy mieszkańcom Warszawy i okolic pompy ciepła oraz nowoczesne kondensacyjne kotły gazowe. Klienci będą mogli także skorzystać z kilku opcji finansowania – mówi Janusz Moroz, członek zarządu ds. handlu w innogy Polska.
innogy Polska informuje, że przygotowując ofertę „Efektywne ogrzewanie”, przeanalizowało systemy grzewcze dostępne na polskim rynku i zdecydowało, że ich dostawcą będzie firma Buderus.
Spółka podkreśla, że nowoczesne kotły gazowe emitują znacznie mniej cząstek stałych niż te opalane węglem, są praktycznie bezobsługowe, a dzięki modulacji mocy zużywają mniej paliwa. Z kolei oferowane pompy ciepła pobierają ciepło z otoczenia i dzięki przemianom fizycznym, takim jak sprężanie i rozprężanie, mogą służyć zarówno do podgrzewania wody użytkowej, ogrzewania pomieszczeń zimą i chłodzenia ich latem, a w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pompa ciepła to praktycznie darmowe w utrzymaniu i w pełni odnawialne źródło energii.
– Chcemy zaoferować możliwość zmniejszenia obciążenia finansowego związanego z inwestycją. Dedykowany doradca przeprowadzi klienta przez cały proces decyzyjny i przedstawi wszelkie opcje w zakresie finansowania – na przykład opcję ulgi podatkowej w wysokości do 53 tysięcy zł – zapewnia Jakub Zajdel, kierownik projektu w innogy Polska.
redakcja@gramwzielone.pl
© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy Gramwzielone.pl Sp. z o.o.