Spotkanie informacyjne: Aukcje 2018 - pomoc publiczna a dotacje inwestycyjne, cena

Spotkanie informacyjne: Aukcje 2018 - pomoc publiczna a dotacje inwestycyjne, cena
Fotolia
REKLAMA

W związku ze zbliżającym się terminem aukcji dla OZE oraz dużą ilością obowiązków, jakie wynikają z przepisów ustawy o OZE w stosunku do wytwórców, których oferty wygrały aukcje, do Sigma Finance sp. z o.o. napływają liczne pytania dotyczące skutków złożenia w nadchodzących aukcjach oferty oraz rozliczania projektów z udziałem dotacji po wygraniu aukcji.

Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z dodatkowego szkolenia/spotkania informacyjnego w zakresie przygotowania do uczestnictwa w nadchodzącej aukcji przeznaczonej dla instalacji OZE < 1,00 MW przez wytwórców, którzy zamierzają zgłosić instalacje objęte wsparciem inwestycyjnym (np. dotacją RPO). Informujemy, że istnieje możliwość zorganizowania takiego dodatkowego wydarzenia w dniu 29 października 2018 br. w Lublinie.

Udział będzie bezpłatny, a zorganizowanie spotkania będzie możliwe, jeśli zgłosi się co najmniej 20 osób. W celu umożliwienia uczestnictwa szerszej liczbie osób oraz wymiany uwag, prosimy o skierowanie na adres sigmafinance@sigmafinance.pl , najpóźniej do dnia 24 października 2018 r., chęci uczestnictwa w takim wydarzeniu.

Umożliwi to nam dostosowanie oferty tematycznej i wielkości sali. W dniu 25 października 2018 r. poinformujemy o tym, czy wpłynęła wystarczająca liczba chętnych i czy spotkanie się odbędzie. W przypadku mniejszej liczby chętnych – wyrażamy gotowość spotkań indywidualnych w formule zamkniętej.  

Zespół Sigma Finance sp. z o.o. 

 


artykuł sponsorowany

Zobacz również

Giełda OZE

Vestasy: V-90, V-80, 80-100m wieza

oferta uzywanych turbin wiatrowych do demontazu: Vestasy 2MW, V-90, V-80, wieze 80-100m, czytaj dalej...

Elektrownia fotowoltaiczna 16,32MW

Elektrownia fotowoltaiczna 16,32MW Położenie - Kamień Mały gmina Witnica województwo Lubuskie, tere czytaj dalej...

FARMY FOTOWOLTAICZNE - KUPIĘ

Kupimy projekty budowy farm fotowoltaicznych z pełną dokumentacją w tym z prawomocnym pozwoleniem na czytaj dalej...

Celowe spółki z o.o. z projektami PV : od 1 do 10 MW

Sprzedam w atrakcyjnej cenie celowe spółki z o.o. z projektami PV w zachodnio-północnej Polsce. I czytaj dalej...