Certyfikacja instalatora OZE. 4 kroki do uzyskania refundacji kosztów szkoleń

Certyfikacja instalatora OZE. 4 kroki do uzyskania refundacji kosztów szkoleń
Fot. Atum
REKLAMA

Stawianie na rozwój pracowników jest dziś podstawą do prężnego działania każdej firmy. Wysokie ceny szkoleń są jednak bardzo często barierą, która zniechęca pracodawców do podejmowania działań w tym zakresie. A co jeśli można by było podnieść kwalifikacje pracowników i ponieść jedynie 20% kosztów? Z pomocą przychodzi program unijny, dzięki któremu możecie zdobyć od kilku do kilkunastu tysięcy złotych na szkolenia dla waszej kadry.

Program adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, z wyłączeniem firm posiadających siedzibę jedynie na terenie województwa mazowieckiego bądź pomorskiego. Daje możliwość pracodawcom, jak i osobom, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, uzyskania refundacji kosztów szkoleń wybranych z Bazy Usług Rozwojowych. Zebraliśmy niezbędne informacje, które pozwolą Wam w przystępny sposób przejść przez biurokratyczne zawiłości, by móc skorzystać z przywilejów jakie Wam przysługują.

Krok 1

Z Bazy Usług Rozwojowych wybierz szkolenie odpowiednie do potrzeb szkoleniowych Twoich lub Twoich pracowników.

Program pozwala na dobór szkoleń, które wynikają z realnych potrzeb przedsiębiorcy oraz pracowników. Kursy prowadzić mogą wyłącznie firmy, które pozytywnie przeszły proces akredytacji, dzięki czemu przedsiębiorca ma gwarancję wysokiej jakości.

Wejdź na stronę Bazy Usług Rozwojowych i wyszukaj interesujące Cię szkolenie: kliknij tutaj

Przykładowo wybierając kurs lub szkolenia z zakresu odnawialnych źródeł energii oferowanych przez firmę ATUM, możesz uzyskać refundację kosztów w wysokości 70%. Tym samym za kurs Certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych, zamiast 1200 zł zapłacisz 360 zł.

Krok 2

Zarejestruj się bezpłatnie w Bazie Usług Rozwojowych, a następnie zgłoś się do Operatora odpowiedniego dla Twojej lokalizacji.  

Po rejestracji na stronie, koniecznie jest zgłoszenie się do Operatora programu wskazanego dla danego województwa. Operator pomoże w wypełnieniu niezbędnych dokumentów, a następnie przygotuje dla Ciebie umowę.

Lista operatorów dostępna jest tutaj: kliknij

Krok 3

Po podpisaniu umowy z Operatorem i otrzymaniu indywidualnego numeru ID, zapisz się za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych na wybrane szkolenia.

Jeśli interesuje Cię tematyka OZE warto zwrócić na przykład uwagę na szkolenia, które oferuje firma ATUM. Na stronie Bazy Usług Rozwojowych możesz sprawdzić opinie i oceny uczestników szkoleń.  

Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych:

  • 13-14.04.2018 (Wrocław)
  • 19-20.04.2018 (Szczecin)
  • 11-12.05.2018 (Wrocław)

Koszt: 1200 zł (z refundacją TYLKO 360 zł!)

Projektowanie systemów fotowoltaicznych:

  • 15.04.2018 (Wrocław)

Koszt: 800 zł (z refundacją TYLKO 240 zł!)

Badania szczelności – test drzwi nawiewnych: Blower Door:

  • 13.04.2018 (Olesno); 18.05.2018 (Olesno)

Koszt: 850 zł (z refundacją TYLKO 255 zł!)

Pozostałe interesujące szkolenia z tej tematyki: kliknij tutaj

Krok 4

Otrzymaj refundację poniesionych kosztów szkolenia.

Po zakończonym szkoleniu skontaktuj się ze swoim Operatorem, aby uzyskać zwrot kosztów. W zależności od województwa refundacja wynieść może nawet do 25 tysięcy złotych na firmę (80% wartości szkolenia). Pamiętaj, żeby postępować zgodnie ze wskazaniami operatora zawartymi w umowie. Istnieją dwa sposoby rozliczeń zwrotów – uzyskanie bonów szkoleniowych lub zwrot kosztów na podstawie faktury, którą przekazujesz do operatora.

Przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem refundacji kosztów szkoleń zapraszamy do kontaktu: Anna Misztalska, kom. 699 829 074, tel. 71 786 62 87, m: biuro@atum.edu.pl .
 

ul. Ostrowskiego 7, Wrocław
tel. 512 041 945 e-mail: biuro@atum.edu.pl

www.atum.edu.pl | facebook: ATUM


artykuł sponsorowany

Zobacz również

Giełda OZE

WindWorld WW 750/52 Kompletna Gondola -Części

Na sprzedaż kompletna gondola WW 750/52 dolne szafy,skrzydła czytaj dalej...

Kupię projekty farm fotowoltaicznych na każdym etapie

Kupimy projekty farm fotowoltaicznych na każdym etapie rozwoju czytaj dalej...

Działka pod fotowoltaikę

Mam do sprzedania lub wydzierżawienia działkę 1,3 ha pod farmę fotowoltaiczną .Działka jest zklokali czytaj dalej...

Nawiążemy współpracę z instalatorami PV

Nawiążemy współpracę z instalatorami na terenie całej Polski. Oprócz instalacji mamy do zaoferowania czytaj dalej...