Innogy Polska szuka startupów

Innogy Polska szuka startupów
Fot. Innogy Polska
REKLAMA

innogy Polska, jedno z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych oraz hub:raum, czyli Centrum Innowacyjności dla startupów na wczesnym etapie rozwoju stworzone przez Deutsche Telekom (T-Mobile), zapraszają startupy do nowego programuWARP Empower Spaces.

innogy Polska rozpoczęła współpracę z  hub:raum, jednostką stworzoną przez grupę Deutsche Telekom, która wspiera startupy. Firmy wspólnie rozpoczęły wdrożenie programu WARP Empower Spaces, który umożliwia młodym przedsiębiorstwom wprowadzenie na rynek ich innowacyjnych produktów i usług.

Do podjęcia współpracy w ramach programu poszukiwane są startupy, które specjalizują się obszarach takich jak smart living, smart city, smart home czy inteligentne wykorzystywanie energii.

Startupy odgrywają ważną rolę w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań przyszłości. Do osiągnięcia sukcesu potrzebny jest im partner, który dobrze zna rynek i otoczenie biznesowe. innogy Polska wspiera młode polskie przedsiębiorstwa, oferując im skalowanie produktów i usług w oparciu o wiedzę ekspercką, kanały komunikacji oraz sprzedaży. W ten sposób staramy się dzielić wieloletnim doświadczeniem z inspirującymi podmiotami. Z programem WARP Empower Spaces wiążemy duże nadzieje i jesteśmy bardzo ciekawi rezultatów współpracy ze startupami, które zostaną wybrane w procesie rekrutacji – mówi Artur Stawiarski, dyrektor ds. strategii i rozwoju przedsiębiorstwa/ M&A innogy Polska.

Termin zgłaszania do programu mija 26 maja br. W procesie selekcji wybranych zostanie około pięciu startupów, które w dalszym etapie zostaną zaproszone na dwudniowe warsztaty pokazowe do siedziby hub:raum w Krakowie. W kolejnym etapie zostaną wybrane dwa startupy rekomendowane do akceleracji, które po zakończeniu fazy pilotażowej będą gotowe do wejścia na rynek.

Udział w programie jest bezpłatny i nie wymaga od startupów wniesienia własnego kapitału, a prawa własności intelektualnej mają pozostać po ich stronie.

red. gramwzielone.pl

Zobacz również

Komentarze (3)

* Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
alladyn-solar-batt |
,,a prawa własności intelektualnej mają pozostać po ich stronie.'''-cha, cha, cha......Startup=wywiadownia gospodarcza. Nie masz mocnych patentów - zapomnij o wsółpracy z koncernami. Nie mają własnych koncepcji opracowanych zawczasu bo zaniedbali sprawę - szukają naiwnych, którzy przetrą szlak (bo wykształceni i inteligntni) ku brakującym rozwiązaniom byleby tych inteligentnych NIE zatrudniać we własnych R&D bo tam za pracę nad nowościami trzeba płacić co miesiąć pensję naukowcom.
ProfZbieraczZnaczków |
Jest dokładnie tak jak Alladyn przewidział. Napiszcie swój pomysł, zróbcie dokładna prezentację w ppt i wyślijcie do nich *czyli w kosmos, jak się okaże godna ściągnięcia to może sie do was odezwiemy. A jak jest bardzo dobra ? Oczywiście aby sobie ułatwić,to wszystko w j. angielskim bo ocena musi być dokonana w Innogy, a nie w Krakowie. Fishing for nice ideas, nic wiecej poza tanim drenażem rynku.
Piotr |
Ale drenaż pomysłów - Wielka LIPA !! Frajerów szukaja

Giełda OZE

Sprzedam projekt farmy fotowoltaicznej o mocy 1MW

Sprzedam spółkę celową, projekt farmy fotowoltaicznej o mocy 1 MW wraz z pozwoleniem na budowę oraz czytaj dalej...

Wydzierżawimy działki pod Farmy Fotowoltaiczne PV

Wydzierżawimy działki pod farmy fotowoltaiczne PV w całej Polsce. Wymagana powierzchnia działki min czytaj dalej...

Wydzierżawię działkę ok 3 ha

Wydzierżawię działkę pod farmy fotowoltaiczne PV (ok 3 ha). Lokalizacja woj. Mazowieckie/Podlasie. czytaj dalej...

Pompa ciepła All in one 3-12,4 kW

Najciekawsza z naszej oferty pompa ciepła ,z racji na rozwiązanie techniczne Cena netto /sztuka 9 czytaj dalej...