Lista naborów na unijne dotacje na OZE na 2017 r.

Lista naborów na unijne dotacje na OZE na 2017 r.
Realizacja: Solsum
REKLAMA

Przekazujemy listę programów zakładających unijne dotacje na odnawialne źródła energii na 2017 r. wraz z informacjami o budżetach poszczególnych programów i terminami naborów. 

Unijne dofinansowanie będzie można przeznaczyć m.in. na budowę, rozbudowę oraz przebudowę infrastruktury, w tym zakup niezbędnych urządzeń mających na celu produkcję energii elektrycznej i/lub cieplnej z odnawialnych źródeł energii, w tym instalacji wykorzystujących energię słoneczną.

O unijne dofinansowanie w poszczególnych regionalnych programach operacyjnych będą mogły ubiegać się m.in. przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, a także inne podmioty posiadające osobowość prawną. 

Maksymalny dopuszczalny poziom dofinansowania projektów w większości przypadków wynosi aż 85 proc. wydatków kwalifikowalnych.

Lista naborów na dotacje unijne na odnawialne źródła energii jest dostępna pod tym linkiem.

O firmie SOLSUM

SOLSUM to wiodąca firma z branży fotowoltaicznej w Polsce. Mamy na koncie ponad 500 wykonanych instalacji i 5 lat doświadczenia w fotowoltaice.

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami paneli fotowoltaicznych i falowników jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne warunki cenowe, jednocześnie realizując inwestycje na wysokiej jakości komponentach producentów m.in. REC Group, LG, SMA, ABB, Schneider Electric. Dzięki zastosowaniu własnej, polskiej konstrukcji jesteśmy w stanie obniżyć koszty montażu i polepszyć jakość i wytrzymałość systemu mocowania.

Klientom przygotowującym inwestycje na 2017 r. możemy zaproponować specjalne ceny budowy farm fotowoltaicznych. Elektrownię PV o mocy 1 MWp z pakietem systemu monitorowania jesteśmy w stanie wybudować już za 850 000 euro netto. Taka instalacja w ciągu roku wyprodukuje ok. 1 GWh energii elektrycznej.

Firma oferuje także pomoc od samego początku inwestycji – od wykonania audytów lokalizacji pod budowę elektrowni fotowoltaicznej, opracowania projektów, pozyskania warunków zabudowy, decyzji środowiskowych, warunków przyłączenia, pozwolenia na budowę oraz złożenia wniosku o dofinansowanie.

SOLSUM wraz z Partnerami pozyskało do tej pory unijne dotacje w wysokości 1,5 mld zł – zarówno dla przedsiębiorstw jak i jednostek samorządu terytorialnego.

Zapraszamy do kontaktu, aby sprawdzić, czy na planowaną przez Państwa inwestycję można ubiegać się o dofinansowanie.

Kontakt:

biuro@solsum.pl

665778500

artykuł sponsorowany

Zobacz również

Giełda OZE

Zachodnio-Pomorskie - dotacje OZE tylko do 14.03.2017

Tylko do 14.03.2017 został wydłużony nabór do RPO 2.10. Zatem Katana Konsulting zaprasza tylko " czytaj dalej...

Pozyskamy teren pod PV

Poszukujemy terenów na południu Polski pod parki fotowoltaiczne. Działka musi spełniać następujące w czytaj dalej...

Działki pod farmy fotovoltaiczne.

Działki pod farmy fotovoltaiczne w m. Murzynowo , woj. lubuskie , powiat miedzyrzecki , jednostka e czytaj dalej...

wygrana aukcja oze - szukam wspólnika PV i wiatr

szukam wspólnika z gotówką do wybudowania famy PV - projekty mają wygrana aukcję OZE (30.12.2016) z czytaj dalej...