Szkolenia online

Podatki od elektrowni fotowoltaicznych, wiatrowych, biogazowych i biomasowych
Tytuł szkolenia:Podatki od elektrowni fotowoltaicznych, wiatrowych, biogazowych i biomasowych - jak zoptymalizować status elektrowni OZE pod względem podatków? Czas trwania pełnej wersji szkolenia: 33 min. 58 sek.  Czas dostępu do pełnej wersji szkolenia po dokonaniu płatności: 5 godzin od momentu pierwszego odtworzenia szkolenia. Zapowiedź szkolenia:
Podatkowe aspekty prowadzenia działalności gospodarczej dla firm z branży OZE
Tytuł szkolenia:Podatkowe aspekty prowadzenia działalności gospodarczej dla firm z branży OZE - kompendium wiedzy na temat podatków i księgowości oraz praktyczne porady dla przedsiębiorcówCzas trwania pełnej wersji szkolenia: 46 min. 55 sek.  Czas dostępu do pełnej wersji szkolenia po dokonaniu płatności: 5 godzin od momentu pierwszego odtworzenia szkolenia. Zapowiedź szkolenia:
Planowanie i optymalizacja podatkowa inwestycji w odnawialne źródła energii
Tytuł szkolenia:Planowanie i optymalizacja podatkowa inwestycji w odnawialne źródła energii - jak najkorzystniej zaplanować i zarządzać inwestycją w OZE pod względem poadtkowym? Czas trwania pełnej wersji szkolenia: 46 min. 55 sek.  Czas dostępu do pełnej wersji szkolenia po dokonaniu płatności: 5 godzin od momentu pierwszego odtworzenia szkolenia. Zapowiedź szkolenia: