Reklama w portalu Gramwzielone.pl

REKLAMA


NAJPOPULARNIEJSZE MEDIUM W BRANŻY

Portal Gramwzielone.pl to najczęściej czytane przez specjalistów i entuzjastów OZE branżowe medium w Polsce. 
Mamy kilkakrotnie więcej czytelników niż czołowe polskie czasopisma i pozostałe portale poświęcone tematyce OZE. 

NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANA STRONA WŚRÓD OSÓB CHCĄCYCH INWESTOWAĆ W OZE

W większości haseł, które wpisują osoby szukające informacji o energii odnawialnej nasz portal z reguły wyświetla się w pierwszych wynikach wyszukiwań. Ponieważ wyszukiwarka Google jest obecnie podstawowym i najważniejszym źródłem informacji, prawie każda osoba w Polsce szukająca informacji o rozwiązaniach z zakresu OZE odwiedza portal Gramwzielone.pl
, trafiajac w ten sposób na ofertę naszych reklamodawców. 
 


Sarka Vlasakova, SMA Solar Technology:

Portal Gramwzielone.pl zaliczamy do czołówki mediów w Polsce adresowanych do rynku energetyki odnawialnej, a promocja za jego pośrednictwem pozwala nam na pozyskanie nowych klientów i kontaktów biznesowych w branży. Dlatego w 2014 r. i w kolejnych latach będziemy promować się na Gramwzielone.pl, wspierając jego rozwój.

SMA Solar Technology -  globalny koncern działający na rynku zarządzania energią i największy na świecie producent inwerterów fotowoltaicznych, posiadający oddziały w 21 krajach i zatrudniający ponad 5 tys. pracowników. 


Michał Marona, SolarEdge:

Zaczęliśmy współpracę marketingową z Gramwzielone.pl jako element wejścia na rynek polski. Po ocenie wyników, uważamy obecnie, że jest to jedno z najważniejszych mediów na polskim rynku energii słonecznej. Nasze działania z Gramwzielone.pl były nie tylko skuteczne w zwiększaniu świadomości marki, ale także pomógł nam pozyskać nowe kontakty biznesowe. Cieszymy się z naszego wkładu w rozwój polskiego rynku, a w szczególności z kontynuacji  naszej współpracy z Gramwzielone.pl.


SolarEdge - światowy lider w produkcji falowników fotowoltaicznych, SolarEdge DC zapewnia zoptymalizowany system falowników, które maksymalizują produkcję energii na poziomie modułu, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii wytwarzanej przez system PV. Od rozpoczęcia dostarczania falowników w 2010 roku, SolarEdge dostarczył około 3,8 GW swoich zoptymalizowanych systemów, a jego produkty zostały zainstalowane w systemach fotowoltaicznych w ponad 100 krajach.


Marcin Dolata, CEO EasySolar:

Ze wszystkich mediów poświęconych energetyce odnawialnej, za pomocą których reklamowaliśmy się w 2013 i 2014 r., reklama w portalu Gramwzielone.pl okazała się najskuteczniejsza w pozyskaniu nowych klientów i partnerów biznesowych. Dlatego zamierzamy kontynuować współpracę z Gramwzielone.pl także w 2015 r.


EasySolar – jedna z najaktywniejszych firm na polskim rynku fotowoltaicznym. Specjalizuje się w projektowaniu, montażu i dystrybucji instalacji fotowoltaicznych. 
 


Gramwzielone.pl to najlepiej wypozycjonowana w polskim internecie strona na frazy związane z energią odnawialną.

Dlatego niemal każda osoba szukająca inforamcji o produktach i rozwiązaniach z zakresu OZE, wpisując interesujące ją hasła w Google, odwiedza nasz portal, trafiając przy tym na ofertę naszych reklamodawców. 
 

PRZYKŁAD: FOTOWOLTAIKA

Przykłady kluczowych fraz, które wpisują osoby szukające informacji o możliwosci inwestowania w fotowoltaikę, oraz pozycje Gramwzielone.pl w wyszukiwarce Google:
 


Jak wynika z badania popularności polskich mediów poświęconych tematyce OZE i PV przeprowadzonego w styczniu 2014 r. przez SW Research, Gramwzielone.pl jest zdecydowanie najpopularniejszym w Polsce i uważanym za najlepsze źródło informacji o energetyce odnawialnej wśród przedstawicieli polskiej branży OZE. 

Zobacz wyniki raportu pt: "Badanie źródeł informacji polskiej branży odnawialnych źródeł energii (OZE) i fotowoltaiki" (PDF)źródło: SW Research, styczeń 2014


Dzięki nowemu layout-owi portalu Gramwzielone.pl, reklama Państwa firmy w postaci baneru czy artykułu będzie widoczna w głównej części każdej z przeglądanych przez naszych czytelników stron portalu. Podstawowe formy reklamy, które oferujemy, to:

- banery reklamowe z linkiem do właściwej strony internetowej,
- artykuły sponsorowane,
- mailing reklamowy.

W celu otrzymana aktualnej oferty reklamowej i informacji o statystykach portalu prosimy o kontakt:


Piotr Pająk
e-mail: piotr.pajak@gramwzielone.pl
tel.: + 48 602 278 593

.

Giełda OZE

Montaż farmy PV - NIEMCY

Potrzebuje 12 osob do montazu konstrukcji PV na gruncie - Niemcy, okolice Szczecina. Rozliczenie za czytaj dalej...

Projekty budowlane biogzowni

Projekty budowlane biogazowni. Od opracowania koncepcji technologicznej poprzez uzyskanie decyzji śr czytaj dalej...

Dokumentacja Prosument II

Wykonuję dokumentację techniczną systemów fotowoltaicznych do programu Prosument II. Krótkie termi czytaj dalej...

Sprzedam projekt PV z wygraną aukcją i możliwą dotacją.

Sprzedamy Sp. z o.o. z projektem PV o mocy 0,54 MW z wygraną aukcją oraz z możliwą dotacją - obecn czytaj dalej...