Reklama w portalu Gramwzielone.pl

REKLAMA


NAJPOPULARNIEJSZE MEDIUM W BRANŻY

Portal Gramwzielone.pl to najczęściej czytane przez specjalistów i entuzjastów OZE branżowe medium w Polsce. 
Mamy kilkakrotnie więcej czytelników niż czołowe polskie czasopisma i pozostałe portale poświęcone tematyce OZE. 

NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANA STRONA WŚRÓD OSÓB CHCĄCYCH INWESTOWAĆ W OZE

W większości haseł, które wpisują osoby szukające informacji o energii odnawialnej nasz portal z reguły wyświetla się w pierwszych wynikach wyszukiwań. Ponieważ wyszukiwarka Google jest obecnie podstawowym i najważniejszym źródłem informacji, prawie każda osoba w Polsce szukająca informacji o rozwiązaniach z zakresu OZE odwiedza portal Gramwzielone.pl
, trafiajac w ten sposób na ofertę naszych reklamodawców. 
 


Sarka Vlasakova, SMA Solar Technology:

Portal Gramwzielone.pl zaliczamy do czołówki mediów w Polsce adresowanych do rynku energetyki odnawialnej, a promocja za jego pośrednictwem pozwala nam na pozyskanie nowych klientów i kontaktów biznesowych w branży. Dlatego w 2014 r. i w kolejnych latach będziemy promować się na Gramwzielone.pl, wspierając jego rozwój.

SMA Solar Technology -  globalny koncern działający na rynku zarządzania energią i największy na świecie producent inwerterów fotowoltaicznych, posiadający oddziały w 21 krajach i zatrudniający ponad 5 tys. pracowników. 


Michał Marona, SolarEdge:

Zaczęliśmy współpracę marketingową z Gramwzielone.pl jako element wejścia na rynek polski. Po ocenie wyników, uważamy obecnie, że jest to jedno z najważniejszych mediów na polskim rynku energii słonecznej. Nasze działania z Gramwzielone.pl były nie tylko skuteczne w zwiększaniu świadomości marki, ale także pomógł nam pozyskać nowe kontakty biznesowe. Cieszymy się z naszego wkładu w rozwój polskiego rynku, a w szczególności z kontynuacji  naszej współpracy z Gramwzielone.pl.


SolarEdge - światowy lider w produkcji falowników fotowoltaicznych, SolarEdge DC zapewnia zoptymalizowany system falowników, które maksymalizują produkcję energii na poziomie modułu, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii wytwarzanej przez system PV. Od rozpoczęcia dostarczania falowników w 2010 roku, SolarEdge dostarczył około 3,8 GW swoich zoptymalizowanych systemów, a jego produkty zostały zainstalowane w systemach fotowoltaicznych w ponad 100 krajach.


Marcin Dolata, CEO EasySolar:

Ze wszystkich mediów poświęconych energetyce odnawialnej, za pomocą których reklamowaliśmy się w 2013 i 2014 r., reklama w portalu Gramwzielone.pl okazała się najskuteczniejsza w pozyskaniu nowych klientów i partnerów biznesowych. Dlatego zamierzamy kontynuować współpracę z Gramwzielone.pl także w 2015 r.


EasySolar – jedna z najaktywniejszych firm na polskim rynku fotowoltaicznym. Specjalizuje się w projektowaniu, montażu i dystrybucji instalacji fotowoltaicznych. 
 


Gramwzielone.pl to najlepiej wypozycjonowana w polskim internecie strona na frazy związane z energią odnawialną.

Dlatego niemal każda osoba szukająca inforamcji o produktach i rozwiązaniach z zakresu OZE, wpisując interesujące ją hasła w Google, odwiedza nasz portal, trafiając przy tym na ofertę naszych reklamodawców. 
 

PRZYKŁAD: FOTOWOLTAIKA

Przykłady kluczowych fraz, które wpisują osoby szukające informacji o możliwosci inwestowania w fotowoltaikę, oraz pozycje Gramwzielone.pl w wyszukiwarce Google:
 


Jak wynika z badania popularności polskich mediów poświęconych tematyce OZE i PV przeprowadzonego w styczniu 2014 r. przez SW Research, Gramwzielone.pl jest zdecydowanie najpopularniejszym w Polsce i uważanym za najlepsze źródło informacji o energetyce odnawialnej wśród przedstawicieli polskiej branży OZE. 

Zobacz wyniki raportu pt: "Badanie źródeł informacji polskiej branży odnawialnych źródeł energii (OZE) i fotowoltaiki" (PDF)źródło: SW Research, styczeń 2014


Dzięki nowemu layout-owi portalu Gramwzielone.pl, reklama Państwa firmy w postaci baneru czy artykułu będzie widoczna w głównej części każdej z przeglądanych przez naszych czytelników stron portalu. Podstawowe formy reklamy, które oferujemy, to:

- banery reklamowe z linkiem do właściwej strony internetowej,
- artykuły sponsorowane,
- mailing reklamowy.

W celu otrzymana aktualnej oferty reklamowej i informacji o statystykach portalu prosimy o kontakt:


Piotr Pająk
e-mail: piotr.pajak@gramwzielone.pl
tel.: + 48 602 278 593

.

Reklama

Baza firm

Znajdź instalatora w swojej okolicy + Dodaj firmę

Giełda OZE

Ruszyły dotacje do 90% na wózki widłowe dla firm.

Ruszyły dotacje do 90% dla mikro firm, do 80% dla małych na prewencję przedwypadkową. Katalog możliw czytaj dalej...

Sprzedam 4,25ha pod farmę foto , projekt, pozwolenie na budowę , wszystkie uzgodniena

Do sprzedaży/wydzierżawienia - 4,25ha w woj. podkarpackim , 6km od Tarnobrzega , z projektem farmy czytaj dalej...

Vestas V80 2,0MW 100m. wieża

Turbiny do demontażu na przełomie lipca-sierpnia. manufakturaenergii@gmail.com +48 690 984 216 czytaj dalej...

sprzedam grupę elektrociepłowni 8700 MWh/rok

Sprzedaż udziałów w spółce celowej, operatora projektu w wysokości do ustalenia z inwestorem. Inwest czytaj dalej...