Reklama w portalu Gramwzielone.pl

REKLAMA


NAJPOPULARNIEJSZE MEDIUM W BRANŻY

Portal Gramwzielone.pl to najczęściej czytane przez specjalistów i entuzjastów OZE branżowe medium w Polsce. 
Mamy kilkakrotnie więcej czytelników niż czołowe polskie czasopisma i pozostałe portale poświęcone tematyce OZE. 

NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANA STRONA WŚRÓD OSÓB CHCĄCYCH INWESTOWAĆ W OZE

W większości haseł, które wpisują osoby szukające informacji o energii odnawialnej nasz portal z reguły wyświetla się w pierwszych wynikach wyszukiwań. Ponieważ wyszukiwarka Google jest obecnie podstawowym i najważniejszym źródłem informacji, prawie każda osoba w Polsce szukająca informacji o rozwiązaniach z zakresu OZE odwiedza portal Gramwzielone.pl
, trafiajac w ten sposób na ofertę naszych reklamodawców. 
 


Sarka Vlasakova, SMA Solar Technology:

Portal Gramwzielone.pl zaliczamy do czołówki mediów w Polsce adresowanych do rynku energetyki odnawialnej, a promocja za jego pośrednictwem pozwala nam na pozyskanie nowych klientów i kontaktów biznesowych w branży. Dlatego w 2014 r. i w kolejnych latach będziemy promować się na Gramwzielone.pl, wspierając jego rozwój.

SMA Solar Technology -  globalny koncern działający na rynku zarządzania energią i największy na świecie producent inwerterów fotowoltaicznych, posiadający oddziały w 21 krajach i zatrudniający ponad 5 tys. pracowników. 

 


Marcin Dolata, CEO EasySolar:

Ze wszystkich mediów poświęconych energetyce odnawialnej, za pomocą których reklamowaliśmy się w 2013 i 2014 r., reklama w portalu Gramwzielone.pl okazała się najskuteczniejsza w pozyskaniu nowych klientów i partnerów biznesowych. Dlatego zamierzamy kontynuować współpracę z Gramwzielone.pl także w 2015 r.


EasySolar – jedna z najaktywniejszych firm na polskim rynku fotowoltaicznym. Specjalizuje się w projektowaniu, montażu i dystrybucji instalacji fotowoltaicznych. 
 


Gramwzielone.pl to najlepiej wypozycjonowana w polskim internecie strona na frazy związane z energią odnawialną.

Dlatego niemal każda osoba szukająca inforamcji o produktach i rozwiązaniach z zakresu OZE, wpisując interesujące ją hasła w Google, odwiedza nasz portal, trafiając przy tym na ofertę naszych reklamodawców. 
 

PRZYKŁAD: FOTOWOLTAIKA

Przykłady kluczowych fraz, które wpisują osoby szukające informacji o możliwosci inwestowania w fotowoltaikę, oraz pozycje Gramwzielone.pl w wyszukiwarce Google:
 


Jak wynika z badania popularności polskich mediów poświęconych tematyce OZE i PV przeprowadzonego w styczniu 2014 r. przez SW Research, Gramwzielone.pl jest zdecydowanie najpopularniejszym w Polsce i uważanym za najlepsze źródło informacji o energetyce odnawialnej wśród przedstawicieli polskiej branży OZE. 

Zobacz wyniki raportu pt: "Badanie źródeł informacji polskiej branży odnawialnych źródeł energii (OZE) i fotowoltaiki" (PDF)źródło: SW Research, styczeń 2014


Dzięki nowemu layout-owi portalu Gramwzielone.pl, reklama Państwa firmy w postaci baneru czy artykułu będzie widoczna w głównej części każdej z przeglądanych przez naszych czytelników stron portalu. Podstawowe formy reklamy, które oferujemy, to:

- banery reklamowe z linkiem do właściwej strony internetowej,
- artykuły sponsorowane,
- reklama w bazie firm.

W celu otrzymana aktualnej oferty reklamowej i informacji o statystykach portalu prosimy o kontakt:


Piotr Pająk
e-mail: piotr.pajak@gramwzielone.pl
tel.: + 48 602 278 593

.

Giełda OZE

Działki pod farmę fotovoltaiczną.

Działki pod farmę fotovoltaiczną w m. Murzynowo , woj. lubuskie o łącznej powierzchni 17,9 ha sprze czytaj dalej...

Projekt farmy wiatrowej 5 MW z PnB na turbinach Nordex N117

Sprzedamy projekt farmy wiatrowej 5MW złożony z dwóch nowoczesnych turbin Nordex 2,5MW . Turbiny o czytaj dalej...

Biogazownia Rolnicza 1 MW realizowana z wykorzystaniem autohydrolizy substratu - zyski wyższe o 30%

Sprzedamy końcówkę udziałów o wartości 2-3 mln zł w budowanej Biogazowni Rolniczej. Inwestycja w bu czytaj dalej...