Szukamy doświadczonych przedstawicieli handlowych

Telefon
571 520 002
a.gawecki@w-investment.pl

Firma Invelo Energy poszukuje doświadczonego przedstawiciela handlowego, który będzie współpracował z naszym zespołem w rozwoju naszej marki i zdobywaniu nowych klientów. Jeśli masz doświadczenie w branży handlowej oraz chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznie rozwijającym się środowisku branży OZE, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:
Doświadczenie:
– Minimum 2 lata pracy w obszarze sprzedaży i/lub handlu.
– ⁠Umiejętności komunikacyjne: Doskonała zdolność nawiązywania kontaktów, negocjacji i budowania długotrwałych relacji biznesowych.
– ⁠Samodzielność: Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.
– ⁠Zaangażowanie: Chęć ciągłego rozwoju oraz osiągania wyznaczonych celów.
– ⁠Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód: Mile widziane.

Obowiązki:
– Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.
– ⁠Prezentacja i sprzedaż naszych produktów oraz usług.
– ⁠Negocjowanie warunków handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych.
– ⁠Raportowanie wyników sprzedaży.

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie 10 000-20 000 oraz prowizję.
– ⁠Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
– ⁠Samodzielność w działaniu oraz wsparcie ze strony zespołu.
– ⁠Przyjazne środowisko pracy oraz elastyczny czas pracy.

Jeśli jesteś gotowy/a do podjęcia wyzwania i dołączenia prześlij swoje CV na adres email

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 10 000-20 000 zł netto + prowizję.
Prosimy o aplikowanie tylko przez osoby spełniające wymagania określone w ogłoszeniu.
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invelo Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”