Specjalista ds. sprzedaży

Telefon
510 044 397
k.huss@copernic.io

Copernic to inicjatywa, która zmienia otaczający nas świat na lepsze, za sprawą energii odnawialnej (OZE). Obecnie spalane paliwa takie jak węgiel, ropa czy gaz w znacznym stopniu zatruwają naszą planetę. Emisja CO2 w Polsce jest najwyższa od 20 lat, dlatego naszą misją i celem jest stworzenie Polski bez smogu i węgla! A to wszystko dzięki energii słonecznej.

Jeśli chcesz, być częścią dużego, istotnego i co najważniejsze, zmieniającego świat projektu, z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał! Dołącz do nas!

Wraz z rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków, Lekarska 1

Jakie będą Twoje zadania?
Telefoniczny oraz e-mailowy kontakt z klientem,
Tworzenie indywidualnych ofert,
Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
Wsparcie klientów w ścieżce zakupowej,
Opieka posprzedażowa,
Prowadzenie negocjacji handlowych,
Wpływ na rozwój firmy wychodzącej na międzynarodowe rynki.

Jakie są nasze oczekiwania?
Minimum roku doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta,
Umiejętności właściwej identyfikacji potrzeb klientów,
Wysoko rozwiniętej kultury osobistej i entuzjazmu do pracy,
Umiejętności budowania i podtrzymywania relacji z klientami,
Samodzielności i zdecydowania w działaniu,
Mile widziane doświadczenie w branży OZE

Co oferujemy?
Pracę w środowisku startupowym z dużą niezależnością,
Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, B2B,
Wdrożenie do pracy — lubimy dzielić się wiedzą,
Możliwość pracy przy ciekawych i ciągle rozwijających się projektach,
Przyjazną atmosferę pracy z bardzo dużą dozą humoru,
Szerokie perspektywy awansu: od stażysty po Team Leadera – wszystko zależy od Ciebie!
Prywatną opiekę medyczną,
kartę sportową,
nieszablonowe integracje: grille, gry planszowe – zawsze jest coś nowego!
Nie czekaj, aplikuj już teraz!