Górski Energia i Projekt-Solartechnik Polska razem zbudują farmy fotowoltaiczne

Górski Energia i Projekt-Solartechnik Polska razem zbudują farmy fotowoltaiczne
Projekt-Solartechnik + Górski Energia
REKLAMA
Spółka GÓRSKI ENERGIA należąca do grupy kapitałowej Przedsiębiorstwa Budowlanego Górski oraz międzynarodowe przedsiębiorstwo PROJEKT- SOLARTECHNIK POLSKA, zajmujące czołową pozycję na rynku fotowoltaicznym, rozpoczęły stałą współpracę. Będzie ona polegać na realizacji oraz eksploatacji projektów fotowoltaicznych o łącznej mocy 22 MW. W tym celu powołano do życia spółkę celową pod nazwą Górski & Projekt Solartechnik Sp. z o.o.

Grupa kapitałowa PB Górski od ponad trzydziestu lat zajmuje się działalnością sektora budowlanego i deweloperskiego. W ramach działalności deweloperskiej PB Górski wybudowało ponad 3.000 mieszkań oraz budynki biurowe o powierzchni ponad 25.000 m2. Spółka Górski Energia zajmuje się przygotowywaniem projektów na własne potrzeby, poza inwestycjami naziemnymi skupia się na wyszukiwaniu i dzierżawieniu powierzchni dachowych pod mikro i małe instalacje PV.

Projekt- Solartechnik Polska to firma, która swoje ogromne doświadczenie w zakresie instalacji PV zdobyła na bardzo wymagającym rynku niemieckim. Ilość wykonanych realizacji jest potwierdzeniem doświadczenia, solidności i kompetencji Projekt- Solartechnik Polska. Ponadto obecnie firma posiada dużą ilość gotowych projektów farm fotowoltaicznych pod klucz.

- Górski Energia wierzy w solidność i doświadczenie Naszego partnera w przygotowywaniu projektów fotowoltaicznych. Projekty o łącznej mocy 22 MW, będące przedmiotem transakcji, dają Nam stabilną perspektywę rozwoju po wejściu w życie ustawy o OZE lub innych przepisów stabilizujących sytuację rynkową – mówi Michał Rułka z Górski Energia. 
Nawiązanie współpracy między spółką GÓRSKI ENERGIA i firmą PROJEKT- SOLARTECHNIK POLSKA to bez wątpienia kolejny krok w rozwoju energetyki słonecznej w Polsce.  

Projekt-Solartechnik Polska

Zobacz również

Komentarze (13)

* Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
rozbawiony |
"Górski Energia wierzy w solidność i doświadczenie Naszego partnera w przygotowywaniu projektów fotowoltaicznych." ha ha ha
asdasdas |
Z czego ha?
awe |
mam nadzieje ze złotówki z dotacji europejskich na to nie dostana, ale jak znam życie to własnie na tym bedzie polegał ten "biznes" i "stabilny rozwój" aby wydoić kasę z dotacji
dd |
Górski już wydoił, ale za sąd. Teraz pewnie nie ma gdzie jej upchnąć. 150 baniek akurat wystarczy na 20MW i jeszcze dużo zostanie
lol |
..."Projekt- Solartechnik Polska to firma, która swoje ogromne doświadczenie".... litości
ekhm |
lol. Co kieruje Twoją rozbudowaną wypowiedzią? Jakieś konkretne doświadczenia? Miałeś przyjemność obcować z tą firmą?
lol |
Ta strona robi się żałosna. Artykuły pisane przez reklamujące się firmy na swój własny temat, niczego dobrego nikomu nie przyniosą. Poprawianie swojego wizerunku jest OK ale trzeba zachować umiar.
fdsdf |
W tym wypadku raczej jest to informacja rynkowa a nie reklama...
uczestnik |
nie rozumiem czym tu sie chwalić, sa firmy które mają pipeline po 50MW i konsorcja z bardzo poważnymi graczami. Teraz Solartechnik bedize mógł zorganizowac wieeeeeelkie szkolenie z fotowoltaiki :) moze w hali kongresowej! suuper.
uczestnik |
nie rozumiem czym tu sie chwalić, sa firmy które mają pipeline po 50MW i konsorcja z bardzo poważnymi graczami. Teraz Solartechnik bedize mógł zorganizowac wieeeeeelkie szkolenie z fotowoltaiki :) moze w hali kongresowej! suuper.
do uczestnik |
Oni raczej tego nie robią. Działające na naszym małym rynku firmy mozemy podzielic na dwie kategorie. I tak, jest tylko kilka firm, które budowały elektrownie, tak kilkunasto kilowatowe jak i kilkudziesięcio kilowatowe i znakomita większość, która nie powąchała "budowy" ale trzepie szkolenie za szkoleniem i kształci forumowych fachowców. Ja niestety naleze narazie do tej drugiej grupy ale tym pierwszym zazdroszczę. Może się przechwalają ale mają czym.
panel |
Panele chińskie, wykonanie polski robotnik, lokalizacja Polska to po co nam Niemieckie firmy potrzebne.
pan solar |
Niemieckie firmy potrzebne są po to, że polska firma nie miała jak się nauczyć, na czym fotowoltaika polega. A jak ktoś myśli, że to przykręcenie modułu i podpięcie kabla to bardzo grubo się myli. Budowa każdej instalacji to szereg ważnych decyzji i to po prostu trzeba umieć i wiedzieć.

Giełda OZE

Kupie elektrownie wodną

Kupie elektrownie wodną lub lokalizacje powyżej 70kw w całej Polsce. Ofert prosze wysyłać na email H czytaj dalej...

KUPIMY projekty elektrowni fotowoltaicznych z PNB i wygraną aukcją

Jako firma specjalizująca się w rozwoju projektów PV na terenie Polski poszukujemy gotowych projektó czytaj dalej...

Działka GDAŃSK ul.Poleska 5036m.kw OZE

SPRZEDAM działkę w GDAŃSK dzielnica śródmieście ul. Poleska 5036 m.kw , możliwe warunki zabudowy mie czytaj dalej...

Zlece opracowania karty informacyinej

Karta info. do decyzji środowiskowej do pozwolenia na budowe farmy fotowoltaiczej lokalizacja połudn czytaj dalej...