Ambitne plany lidera branży. Możliwość współpracy z Projekt Solartechnik

Ambitne plany lidera branży. Możliwość współpracy z Projekt Solartechnik
Fot. Projekt-Solartechnik Polska
REKLAMA

W związku z sukcesem, jakim okazał się dla grupy Projekt Solartechnik start w ostatniej aukcji organizowanej przez Urząd Regulacji Energetyki, firmę czeka niezwykle intensywny rok 2019. Już teraz przedstawiciele firmy zaznaczają, że portfel zrealizowanych projektów za 12 miesięcy przekroczy poziom 400 MW. Spółka poszukuje do współpracy zewnętrzne biura projektowe, które pomogą w sprawnej realizacji wspomnianych założeń oraz w rozwoju zupełnie nowych projektów zgłaszanych do kolejnych aukcji.

Kilka dni temu Projekt Solartechnik Group wraz z partnerem PCWO Energy, z którym pozostaje w ścisłej współpracy, złożyli 70 zwycięskich ofert w aukcji, na podstawie których dojdzie do realizacji budów o łącznej mocy przekraczającej 60 MW.

To jeden z naszych głównych priorytetów na przyszły rok, jednak wciąż zbieramy kolejne oferty z rynku. Chętnie zakupimy inne projekty, które również wystartowały w ostatniej aukcji. Mamy spore możliwości zakupowe i chcemy je w pełni wykorzystać – zapewnia przedstawiciel Projekt Solartechnik Group.

Więcej informacji na temat możliwości sprzedaży projektu można otrzymać dzwoniąc pod nr.: +48 537 220 770.

Szacuje się̨, ze możliwości finansowe działających w kooperacji spółek pozwolą na nabycie projektów o łącznej mocy przekraczającej 100 MW. Zakup, rozwój, a następnie realizacja projektów fotowoltaicznych generują dużą ilość pracy, którą P+S chętnie podzieli się z firmami zewnętrznymi.

Firma zakłada współpracę z takimi podmiotami, jak specjalistyczne biura projektowe oraz ekipy monterskie do prac wykonawczych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Poza sporymi sukcesami w ostatniej aukcji OZE warto również zwrócić uwagę na ciągłe poszerzanie pola działania w kontekście międzynarodowych realizacji Projekt Solartechnik Group.

W mijającym roku firma zrealizowała kilkadziesiąt farm fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 100 MW na terytorium kilka krajów Wspólnoty Europejskiej, osiągając tym samym spory udział w rozwoju energetyki odnawialnej nie tylko w Polsce, ale również̇ na Węgrzech oraz we Francji. W tych właśnie krajach w 2019 roku firma wybuduje kolejnych 50 elektrowni słonecznych.

Mamy dużą satysfakcję z tego, że pomimo wielkiego obłożenia pracą, zdołaliśmy sfinalizować kilkadziesiąt elektrowni ulokowanych między Budapesztem a Paryżem. To potężne przedsięwzięcie logistyczne, by w jednym czasie działać skutecznie na tak dużym obszarze.

Nie mamy jednak zbyt wiele czasu by napawać się sukcesami, ponieważ w ślad za udanymi realizacjami idą kolejne zlecenia, które stanowią kolejne wyzwania. W mijającym roku osiągnęliśmy dużo, jednak fundamentem naszego działania od zawsze jest osiąganie kolejnych szczytów.

Każdego zainteresowanego współpracą z naszą firmą lub realizacją własnej instalacji fotowoltaicznej zapraszamy do kontaktu pod numerem: +48 530 478 530.


artykuł sponsorowany

Zobacz również

Giełda OZE

elektrownia wiatrowa 1MW - projekt wraz z turbiną

Sprzedam projekt elektrowni wiatrowej wraz z generatorem - opcja pod klucz. Lokalizacja: woj. lubel czytaj dalej...

Micon NM 60 woj. Lubelskie. Projekt. Sprzedam

Sprzedam projekt pod Micona NM 60 wieża ok 76m. woj. Lubelskie. pow. Lublin. Proszę o kontakt tel. B czytaj dalej...

poszukuje dochodowych rentownych projektów

Poszukuje dochodowego rentownej inwestycji oraz finansowania wiatrak, farmy słoneczne czytaj dalej...

Szafa bateryjna

Witam, poszukuję otwartych szaf/rack bateryjnych dla baterii Pylontech. Więcej informacji mailowo l czytaj dalej...