Bruk-Bet Solar wraz z ambasadą RP na targach PV w Maroku

Bruk-Bet Solar wraz z ambasadą RP na targach PV w Maroku
Fot. Bruk-Bet Solar
REKLAMA

W dniach 27 lutego 1 marca br. Bruk-Bet Solar uczestniczył w charakterze wystawcy na targach branży fotowoltaicznej Expo Maroc Solaire w Casablance. Przedsiębiorstwo z Tarnowa zostało zaproszone do udziału w wydarzeniu przez ambasadę RP w Rabacie.

Bruk-Bet Solar, jako jedyna polska firma reprezentowała polski przemysł fotowoltaiczny na targach Expo Maroc Solaire w Casablance. Do wspólnego uczestnictwa w wydarzeniu firma została zaproszona przez przedstawicielstwo ambasady RP w Rabacie.

Nasza fabryka o wydajności produkcyjnej 140 MW rocznie zlokalizowana jest niedaleko Krakowa. Jesteśmy europejskim wytwórcą, który opiera swoją produkcję głównie na niemieckich komponentach. Dostarczamy nasze produkty na bardzo wymagające rynki, takie jak Skandynawia i Europa Zachodnia. Bardzo się cieszymy, że możemy tu być i zaprezentować nasz produkt, naszą linię modułów poli i monokrystalicznych wraz z ich unikalnymi cechami sprzedażowymi, takimi jak test na grad, certyfikację Damp Heat – komentuje Dawid Rogoziński, manager ds. sprzedaży w Bruk-Bet Solar.

Dzięki wsparciu polskiej placówki dyplomatycznej w Maroku, Bruk-Bet Solar miał możliwość prezentacji swojej oferty potencjalnym klientom z obszaru Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Coraz niższe ceny paneli fotowoltaicznych oraz doskonałe warunki słoneczne sprawiają, że te rejony rozwijają się niezwykle dynamicznie pod względem energetyki słonecznej.

Nasz produkt wytrzymuje nawet w najbardziej wymagających warunkach, czego dowodem jest certyfikacja na Damp Heat i Thermal Cycling, gdzie przyjęliśmy dwukrotnie większe obciążenia temperaturowo-wilgotnościowe (o czym więcej piszemy tutaj). Moduły Bruk-Bet Solar zostały bardzo dobrze przyjęte przez klientów w Szwecji oraz w Holandii ze względu na jakość i solidność, dlatego też zupełnie naturalnym kierunkiem jest pokazanie rozwiązań fotowoltaicznych na rynkach, które posiadają doskonałe nasłonecznienie oraz dynamicznie rozwijają swoje branże energetyczne – komentuje Krzysztof Grześkiewicz, dyrektor handlowy w Bruk-Bet Solar.

artykuł sponsorowany

Zobacz również

Giełda OZE

Atrakcyjne finansowanie budowy farm fotowoltaicznych i wiatrowych

Pragnę przedstawić możliwość alternatywnego pozyskania finansowania z funduszy kapitałowych. Fundusz czytaj dalej...

Ekipy do montażu PV województwo kujawsko-pomorskie

Poszukuję ekip do montażu na cały październik, praca w województwie kujawsko-pomorskim. Projekt para czytaj dalej...

Oferta sprzedazy PV 1MW+wygrana aukcja 387 PLN/MW + grunt

Oferta sprzedazy PV☼1MW+wygrana aukcja 387 PLN/MW + grunt Sprzedamy 100% udziałów w spółce celowej, czytaj dalej...

Sprzedam projekt PV 1mw woj. podlaskie

Sprzedam projekt pv z pozwoleniem na budowę na terenie woj. podlaskiego o mocy 1 MW czytaj dalej...