Bruk-Bet Solar wraz z ambasadą RP na targach PV w Maroku

Bruk-Bet Solar wraz z ambasadą RP na targach PV w Maroku
Fot. Bruk-Bet Solar
REKLAMA

W dniach 27 lutego 1 marca br. Bruk-Bet Solar uczestniczył w charakterze wystawcy na targach branży fotowoltaicznej Expo Maroc Solaire w Casablance. Przedsiębiorstwo z Tarnowa zostało zaproszone do udziału w wydarzeniu przez ambasadę RP w Rabacie.

Bruk-Bet Solar, jako jedyna polska firma reprezentowała polski przemysł fotowoltaiczny na targach Expo Maroc Solaire w Casablance. Do wspólnego uczestnictwa w wydarzeniu firma została zaproszona przez przedstawicielstwo ambasady RP w Rabacie.

Nasza fabryka o wydajności produkcyjnej 140 MW rocznie zlokalizowana jest niedaleko Krakowa. Jesteśmy europejskim wytwórcą, który opiera swoją produkcję głównie na niemieckich komponentach. Dostarczamy nasze produkty na bardzo wymagające rynki, takie jak Skandynawia i Europa Zachodnia. Bardzo się cieszymy, że możemy tu być i zaprezentować nasz produkt, naszą linię modułów poli i monokrystalicznych wraz z ich unikalnymi cechami sprzedażowymi, takimi jak test na grad, certyfikację Damp Heat – komentuje Dawid Rogoziński, manager ds. sprzedaży w Bruk-Bet Solar.

Dzięki wsparciu polskiej placówki dyplomatycznej w Maroku, Bruk-Bet Solar miał możliwość prezentacji swojej oferty potencjalnym klientom z obszaru Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Coraz niższe ceny paneli fotowoltaicznych oraz doskonałe warunki słoneczne sprawiają, że te rejony rozwijają się niezwykle dynamicznie pod względem energetyki słonecznej.

Nasz produkt wytrzymuje nawet w najbardziej wymagających warunkach, czego dowodem jest certyfikacja na Damp Heat i Thermal Cycling, gdzie przyjęliśmy dwukrotnie większe obciążenia temperaturowo-wilgotnościowe (o czym więcej piszemy tutaj). Moduły Bruk-Bet Solar zostały bardzo dobrze przyjęte przez klientów w Szwecji oraz w Holandii ze względu na jakość i solidność, dlatego też zupełnie naturalnym kierunkiem jest pokazanie rozwiązań fotowoltaicznych na rynkach, które posiadają doskonałe nasłonecznienie oraz dynamicznie rozwijają swoje branże energetyczne – komentuje Krzysztof Grześkiewicz, dyrektor handlowy w Bruk-Bet Solar.

artykuł sponsorowany

Zobacz również

Giełda OZE

Szukamy działek min 2 ha pod Farmy Fotowoltaiczne PV

Wydzierżawimy działki pod farmy fotowoltaiczne PV. Wymagana powierzchnia działki od 2 ha oraz brak M czytaj dalej...

Sprzedam projekt farmy fotowoltaicznej o mocy 1MW

Sprzedam spółkę celową, projekt farmy fotowoltaicznej o mocy 1 MW wraz z pozwoleniem na budowę oraz czytaj dalej...

Farma PV o mocy 0,993 MW. dotacja 2,3 mln- przed podpisaniem umowy

Sprzedam spółkę celową dedykowaną budowie i obsłudze farmy fotowoltaicznej o mocy 0,993MW. Spółka o czytaj dalej...

grunt pod farme pv lub wiatrak lubelskie

wydzierżawię grunt pod farmę 1. 6 ha lub 3 ha PV lub wiatrak wieś Szczałb gmina Krzywda pow Łuków b czytaj dalej...