Znamy „Instalatora Roku 2018”

Znamy „Instalatora Roku 2018”
Finaliści konkursu Instalator roku 2018. Fot. Corab
REKLAMA

Podczas Targów Enex w Kielcach najlepsze firmy instalatorskie rywalizowały o tytuł "Instalatora Roku 2018" oraz nagrodę w postaci instalacji fotowoltaicznej o wartości ponad 18 tys. zł. Rywalizację wygrała firma Solar House.

Organizatorami konkursu „Instalator Roku 2018”, który przeprowadzono podczas kieleckich targów Enex, były: polski producent konstrukcji fotowoltaicznych Corab oraz Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej Polska PV wraz z partnerami Q.Cells, SolarEdge i Jean Mueller Polska.

W rozgrywce finałowej wzięło udział osiem firmy instalatorskich, które – jak wskazują organizatorzy – reprezentowały wysoki poziom wiedzy i umiejętności: Solar House, PVGE PV Instalator Polska, SunSol, Helios Power, Global Sun, PV System, Eco Energy oraz EnerSolar.

Do zadań w pierwszym etapie należał montaż konstrukcji na blachodachówkę firmy Corab, optymalizatorów mocy Solaredge oraz modułów Q.Cells. Na tym etapie najlepsza okazała się firma SunSol z Gdańska.

Do finału przystąpiło pięć najlepszych drużyn. Ostatecznie tytuł „Instalatora Roku 2018” przypadł firmie Solar House z miejscowości Jaślany.

Dwie pozostałe drużyny – Eco Energy z Wyszogrodu i PV System z miejscowości Świlcza – otrzymały nagrody w postaci konstrukcji Corab na instalacje o mocy 3 kWp.

red. gramwzielone.pl

Zobacz również

Komentarze (5)

* Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
John_Snow |
Gratulacje dla Uczestników i Zwycięzców. Aspekt edukacyjny dla obserwujących oczywisty, a dla zwycięzcy także efekt marketingowy.
ciekawski |
Co było kryterium "najlepszości" - szybkość wykonania zadania?
uczestnik_enex |
wysoki poziom wiedzy i umiejętność ????????? szkoda że nawet wtyk nie umieli zarabiać :(((( bardzo słaby poziom instalatorów.
Corab |
Pierwszym kryterium była szybkość wykonania zadań. Jednak za popełnienie błędu komisja doliczała karne sekundy. Wygrany musiał wykonać zadania najszybciej z jak najmniejszą ilością błędów. Proszę pamiętać, że instalatorzy rywalizowali pod presją czasu a na ręce patrzyli nie tylko sędziowie ale i dziesiątki widzów. Im bliżej finału tym większe występowały emocje i tym trudniej było uniknąć nawet podstawowych błędów. Docenić należy odwagę drużyn i ich chęć sprawdzenia się w tych nie do końca realnych warunkach. Jeżeli macie pomysły jak uatrakcyjnić zawody w przyszłym roku to czekamy na wszystkie sugestie: instalator@corab.com.pl
Obserwator rynku pv |
Sam konkurs to niezła farsa, a główmy celem jest wyłącznie promowanie wątpliwej jakości produktów firmy na C.

Giełda OZE

Kancelaria kupi projekty dla klienta- dużej korporacji PV

Kupimy projekty PV o mocy od 0.8-1 MW tylko (!) po aukcji . Oferty przyjmujemy tylko od właścicieli czytaj dalej...

Sprzedam projekty pV

Posiadamy projekty pV w różnej fazie rozwoju, poszukujemy inwestora zainteresowanego nawiązaniem wsp czytaj dalej...

Poszukujemy inwestorów do współpracy przy realizacji projektówPV

Poszukujemy inwestorów chcących uczestniczyć w realizacji projektów PV na aukcje w roku 2019-2020 po czytaj dalej...

Finansowanie farm PV oraz wiatrowych z wygranymi aukcjami.

Katana Konsulting zaprasza Inwestorów kupujących gotowe projekty OZE z wygranymi aukcjami do aplikow czytaj dalej...