Instalator Roku 2017. Znamy finalistów

Instalator Roku 2017. Znamy finalistów
Mat. prasowy
REKLAMA

Podczas najbliższych targów Renexpo odbędzie się konkurs na „Instalatora Roku 2017” branży fotowoltaicznej. Znamy już 8 drużyn, które będą rywalizować o ten tytuł oraz nagrodę w postaci instalacji fotowoltaicznej o mocy 3 kW o wartości blisko 20 tys. zł. 

Jak informują organizatorzy, to pierwszy tego typu konkurs, który na szeroką skalę ma promować dobre praktyki oraz poszanowanie norm i zasad w branży fotowoltaicznej. 

Rywalizacja będzie polegać na montażu instalacji, na którą składa się system mocowania Corab na dach płaski (dnia I – PB – 062, a II – PB – 068), moduły Sharp oraz falownik i optymalizatory mocy SolarEdge. Do drugiego etapu przejdą 4 drużyny, które wykonają zadania najszybciej i zgodnie z zaleceniami producentów. Zmagania będzie obserwować i oceniać komisja konkursowa.

Do właściwej części konkursu na Targach Renexpo zakwalifikowały się  firmy instalatorskie Bison Energy, Ozeris, G2V Maciej Kędzierski, Elektro Masters, Grupa O5, SunSol, Ekosun oraz Brewa.

Główną nagrodą jest tytuł „Instalatora Roku 2017” oraz instalacja o mocy 3 kW. Składa się na nią dowolny system na dach skośny lub płaski firmy Corab, 12 modułów fotowotlaicznych Sharp, falownik oraz optymalizatory mocy firmy SolarEdge. Wartość rynkowa nagrody to blisko 20 tys. zł.

Konkurs rozpoczyna się 25 października 2017 r. o godzinie 10.00, a rozstrzygnięcie przewidziano 26 października o godz. 10.30.

Organizatorami konkursu "Instalator Roku 2017" są firmy Corab, SolarEdge i Sharp. Inicjatywa odbywa się pod patronatem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV.

red. gramwzielone.pl

Zobacz również

Komentarze (6)

* Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
Mrągowo |
G2V Wygra :) Wiedza i profesjonalizm górą !
Bart |
jaka bzdura :)
jj |
@ Bart Dlaczego bzdura?
Ciekwaski |
A FreeVolt nie znalazł się w top 8 ?
karol |
jakie to top 8 ??? przecież połowa firm, nie ma czasu na takie głupoty.
Corab |
Pamiętajmy, że to sposób sprawdzenia się w formie wspólnej rywalizacji w raczej nietypowych warunkach. To nie dach ani inwestycja. Mieliśmy bardzo dużo zgłoszeń, ale mamy ograniczone miejsce i czas. Podkreślamy, że nagroda jest jak najbardziej realna :) Jeżeli są pomysły jak sprawić, by konkurs był atrakcyjniejszy, proszę piszcie marketing@corab.com.pl

Giełda OZE

Pompa ciepła All in one 3-12,4 kW

Najciekawsza z naszej oferty pompa ciepła ,z racji na rozwiązanie techniczne Cena netto /sztuka 9 czytaj dalej...

Analiza opłacalności farm PV – 385 za 1 MWh w aukcji jesień 2018 – czy to się opłaca ?

Czy Wiesz jaki wpływ na opłacalność farmy fotowoltaicznej ma limit pomocy publicznej, czy cena 385 z czytaj dalej...

1 MW na gotowo od 650.000,00 € / 2.790.000,00 PLN

Z nasza firma budowa instalacji PV o mocy od 1MW kosztuje 650.000,00 €. Zapraszamy do wspolpracy : czytaj dalej...

SZUKAM EKIP do montażu KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH

Zlecę montaż instalacji solarnych na budynkach mieszkalnych na terenie powiatu Myszków, woj, Śląskie czytaj dalej...