Instalator Roku 2017. Znamy finalistów

Instalator Roku 2017. Znamy finalistów
Mat. prasowy
REKLAMA

Podczas najbliższych targów Renexpo odbędzie się konkurs na „Instalatora Roku 2017” branży fotowoltaicznej. Znamy już 8 drużyn, które będą rywalizować o ten tytuł oraz nagrodę w postaci instalacji fotowoltaicznej o mocy 3 kW o wartości blisko 20 tys. zł. 

Jak informują organizatorzy, to pierwszy tego typu konkurs, który na szeroką skalę ma promować dobre praktyki oraz poszanowanie norm i zasad w branży fotowoltaicznej. 

Rywalizacja będzie polegać na montażu instalacji, na którą składa się system mocowania Corab na dach płaski (dnia I – PB – 062, a II – PB – 068), moduły Sharp oraz falownik i optymalizatory mocy SolarEdge. Do drugiego etapu przejdą 4 drużyny, które wykonają zadania najszybciej i zgodnie z zaleceniami producentów. Zmagania będzie obserwować i oceniać komisja konkursowa.

Do właściwej części konkursu na Targach Renexpo zakwalifikowały się  firmy instalatorskie Bison Energy, Ozeris, G2V Maciej Kędzierski, Elektro Masters, Grupa O5, SunSol, Ekosun oraz Brewa.

Główną nagrodą jest tytuł „Instalatora Roku 2017” oraz instalacja o mocy 3 kW. Składa się na nią dowolny system na dach skośny lub płaski firmy Corab, 12 modułów fotowotlaicznych Sharp, falownik oraz optymalizatory mocy firmy SolarEdge. Wartość rynkowa nagrody to blisko 20 tys. zł.

Konkurs rozpoczyna się 25 października 2017 r. o godzinie 10.00, a rozstrzygnięcie przewidziano 26 października o godz. 10.30.

Organizatorami konkursu "Instalator Roku 2017" są firmy Corab, SolarEdge i Sharp. Inicjatywa odbywa się pod patronatem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV.

red. gramwzielone.pl

Zobacz również

Komentarze (6)

* Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
Mrągowo |
G2V Wygra :) Wiedza i profesjonalizm górą !
Bart |
jaka bzdura :)
jj |
@ Bart Dlaczego bzdura?
Ciekwaski |
A FreeVolt nie znalazł się w top 8 ?
karol |
jakie to top 8 ??? przecież połowa firm, nie ma czasu na takie głupoty.
Corab |
Pamiętajmy, że to sposób sprawdzenia się w formie wspólnej rywalizacji w raczej nietypowych warunkach. To nie dach ani inwestycja. Mieliśmy bardzo dużo zgłoszeń, ale mamy ograniczone miejsce i czas. Podkreślamy, że nagroda jest jak najbardziej realna :) Jeżeli są pomysły jak sprawić, by konkurs był atrakcyjniejszy, proszę piszcie marketing@corab.com.pl

Giełda OZE

Finansowanie farm PV oraz wiatrowych z wygranymi aukcjami.

Katana Konsulting zaprasza Inwestorów kupujących gotowe projekty OZE z wygranymi aukcjami do aplikow czytaj dalej...

Kupimy projekty farm fotowoltaicznych na każdym etapie zaawansowania

Firma realizująca projekty farm fotowoltaicznych kupi projekty instalacji fotowoltaicznych na każdym czytaj dalej...

Firma z branży OZE wydzierżawi działki pod farmy fotowoltaiczne - obszar całego kraju

Firma realizująca farmy fotowoltaiczne wydzierżawi działki niezacienione pod budowę farm fotowoltaic czytaj dalej...

Preferencyjne pożyczki dla projektów z wygranymi aukcjami.

Katana Konsulting zaprasza Inwestorów planujących realizację projektu samodzielnie do aplikowania czytaj dalej...