Bliska współpraca potwierdzona. Nowa oferta na rynku fotowoltaicznym!

Bliska współpraca potwierdzona. Nowa oferta na rynku fotowoltaicznym!
Fot. Projekt-Solartechnik
REKLAMA

W ostatnich dniach lipca potwierdziła się informacja o nawiązaniu bliskiej współpracy pomiędzy dwoma wielkimi graczami działającymi na polskim rynku fotowoltaicznym. Przedstawiciele firm Projekt Solartechnik Polska oraz Electricom Engineering poinformowali o uruchomieniu pierwszej wspólnej oferty. Warto zwrócić szczególną uwagę na ten właśnie projekt, chociażby ze względu na status tworzących go przedsiębiorstw.

Bliska współpraca Projekt Solartechnik Polska – najbardziej doświadczonej firmy wykonawczej w Polsce z Electricom Engineering – największym biurem projektowym na krajowym rynku fotowoltaiki jest bezpośrednim rezultatem ostatnich sukcesów, które zanotowały obie spółki. W czasie niedawno zakończonej aukcji Projekt Solartechnik Polska odpowiadał za przygotowanie zwycięskich projektów o łącznej mocy około 30 MW. Biorąc również pod uwagę wcześniej zakontraktowane budowy, oznacza to, że firma w latach 2017-2019 będzie odpowiadać za realizację elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 50MW.

Drugie z wymienionych przedsiębiorstw, czyli biuro projektowe Electricom Engineering, również może pochwalić się olbrzymim sukcesem odniesionym w czasie ostatniej aukcji OZE. Projektanci biura przygotowali kompleksową dokumentację, od dzierżawy działki po kwalifikację aukcyjną, dla projektów fotowoltaicznych o łącznej mocy 50 MW. Biuro uzupełniło w ten sposób swoje bogate portfolio, które najlepiej obrazuje załączona grafika. Konrad Klimek, prezes spółki Electricom Engineering, zapowiedział dalszą ekspansję firmy na rynku azjatyckim oraz wschodnioeuropejskim w latach 2018-2020.

Jak dokładnie wygląda wspólna oferta obu przedsiębiorstw? Nikt z pewnością nie będzie zawiedziony. Z okazji nawiązania współpracy każdy klient spółki Projekt Solartechnik może liczyć na ofertę wykonawczą na poziomie 670 tys. euro za 1 MW. To prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna oferta na realizację farmy PV w Polsce.

Na równie duże profity można liczyć także ze strony Electricom Engineering. Ceny za projekt budowlany, projekt wykonawczy oraz za pełną procedurę od pozyskania działki po kwalifikację aukcyjną zostały obniżone nawet o 30 proc. W związku z tym, w jakim okresie znajduje się obecnie branża fotowoltaiki w Polsce, na pewno warto zwrócić również uwagę na specjalną ofertę na badanie formalno-prawne i techniczne projektów, które wygrały w niedawno zakończonych aukcjach. Cena tej usługi to obecnie jedynie 5 tys. złotych!

Oferta zaczęła obowiązywać z dniem 25 lipca 2017 r. W przypadku zainteresowania więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów 509 369 414 (Projekt Solartechnik) lub 500 028 200 (Electricom Engineering).

artykuł sponsorowany

Zobacz również

Reklama

Baza firm

Znajdź instalatora w swojej okolicy + Dodaj firmę

Giełda OZE

PILNIE zlecę montaż KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH

Zlecę montaż instalacji solarnych w budynkach mieszkalnych na terenie powiatu Myszkowskiego. Zape czytaj dalej...

Sprzedam kartę Fronius Data Menager 2.0

Sprzedam kartę wifi do inwertera Fronius. Nowa, nigdy nie używana. Pozostałość po inwestycji - stąd czytaj dalej...

Doświadczona ekipa monterów PV

Jesteśmy doświadczoną ekipą monterów PV (również solary i pompy ciepła). Wykonamy zlecone instalacj czytaj dalej...

Wykonanie, budowa PV

Firma z doświadczeniem przyjmie zlecenie budowy na terenie Polski instalacji fotowoltaicznych (z wył czytaj dalej...