Bliska współpraca potwierdzona. Nowa oferta na rynku fotowoltaicznym!

Bliska współpraca potwierdzona. Nowa oferta na rynku fotowoltaicznym!
Fot. Projekt-Solartechnik
REKLAMA

W ostatnich dniach lipca potwierdziła się informacja o nawiązaniu bliskiej współpracy pomiędzy dwoma wielkimi graczami działającymi na polskim rynku fotowoltaicznym. Przedstawiciele firm Projekt Solartechnik Polska oraz Electricom Engineering poinformowali o uruchomieniu pierwszej wspólnej oferty. Warto zwrócić szczególną uwagę na ten właśnie projekt, chociażby ze względu na status tworzących go przedsiębiorstw.

Bliska współpraca Projekt Solartechnik Polska – najbardziej doświadczonej firmy wykonawczej w Polsce z Electricom Engineering – największym biurem projektowym na krajowym rynku fotowoltaiki jest bezpośrednim rezultatem ostatnich sukcesów, które zanotowały obie spółki. W czasie niedawno zakończonej aukcji Projekt Solartechnik Polska odpowiadał za przygotowanie zwycięskich projektów o łącznej mocy około 30 MW. Biorąc również pod uwagę wcześniej zakontraktowane budowy, oznacza to, że firma w latach 2017-2019 będzie odpowiadać za realizację elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 50MW.

Drugie z wymienionych przedsiębiorstw, czyli biuro projektowe Electricom Engineering, również może pochwalić się olbrzymim sukcesem odniesionym w czasie ostatniej aukcji OZE. Projektanci biura przygotowali kompleksową dokumentację, od dzierżawy działki po kwalifikację aukcyjną, dla projektów fotowoltaicznych o łącznej mocy 50 MW. Biuro uzupełniło w ten sposób swoje bogate portfolio, które najlepiej obrazuje załączona grafika. Konrad Klimek, prezes spółki Electricom Engineering, zapowiedział dalszą ekspansję firmy na rynku azjatyckim oraz wschodnioeuropejskim w latach 2018-2020.

Jak dokładnie wygląda wspólna oferta obu przedsiębiorstw? Nikt z pewnością nie będzie zawiedziony. Z okazji nawiązania współpracy każdy klient spółki Projekt Solartechnik może liczyć na ofertę wykonawczą na poziomie 670 tys. euro za 1 MW. To prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna oferta na realizację farmy PV w Polsce.

Na równie duże profity można liczyć także ze strony Electricom Engineering. Ceny za projekt budowlany, projekt wykonawczy oraz za pełną procedurę od pozyskania działki po kwalifikację aukcyjną zostały obniżone nawet o 30 proc. W związku z tym, w jakim okresie znajduje się obecnie branża fotowoltaiki w Polsce, na pewno warto zwrócić również uwagę na specjalną ofertę na badanie formalno-prawne i techniczne projektów, które wygrały w niedawno zakończonych aukcjach. Cena tej usługi to obecnie jedynie 5 tys. złotych!

Oferta zaczęła obowiązywać z dniem 25 lipca 2017 r. W przypadku zainteresowania więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów 509 369 414 (Projekt Solartechnik) lub 500 028 200 (Electricom Engineering).

artykuł sponsorowany

Zobacz również

Giełda OZE

Ziemia pod PV lub wiatr. Działki; 20, 30, 40 i 56 ha

Ziemia pod PV lub wiatr. Działki; 20, 30, 40 i 56 ha. Klasa ziemi IV-VI. Lubelskie i Podkarpackie. D czytaj dalej...

Sprzedam projekt FW 1 MW z pozwoleniem na budowę

Sprzedam projekt FW 1 MW z pozwoleniem na budowę. kontakt 607 64 64 64 czytaj dalej...

Sprzedaż dokumentacji pod budowę elektrowni PV 0,5 MW z wygraną aukcją (394 zł)

Sprzedam pełną dokumentację wraz z pozwoleniem na budowę i wygraną aukcją ( 394 zł.) na budowę elekt czytaj dalej...

Ekipa montażowa poszukuje zleceń

Doświadczona ekipa montażowa poszukuje zleceń na montaże PV. Zlecenia w centralnej Polsce bez kosztó czytaj dalej...