Zachodniopomorskie: dotacje na energetyczną modernizację budynków

Zachodniopomorskie: dotacje na energetyczną modernizację budynków
Fot. WFOŚiGW w Szczecinie
REKLAMA

Z początkiem czerwca WFOŚiGW w Szczecinie rozpocznie nabór wniosków w konkursie na unijne dotacje, z których będzie można dofinansować inwestycje polegające na modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie rozpocznie nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 2.7 Modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkaniowych z RPO dla woj. zachodniopomorskiego w dniu 1 czerwca br.

O dofinansowanie mogą ubiegać się wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe i może ono objąć projekty z zakresu kompleksowej, głębokiej modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

Maksymalny poziom dofinansowania projektu w przypadku osiągnięcia oszczędności energii pierwotnej od 25 proc.  do 40 proc. wynosi 25 proc., w przypadku oszczędności na poziomie 40-60 proc. dofinansowanie może sięgnąć 35 proc., a w przypadku wygenerowania oszczędności powyżej 60 proc. energii pierwotnej unijne wsparcie może pokryć do 45 proc. kosztów projektu.

Nabór wniosków będzie prowadzony od 1 czerwca do 31 lipca br. Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu, którego budżet wynosi 19,34 mln zł, to październik br.

Regulamin konkursu znajduje się pod poniższym linkiem. 

red. gramwzielone.pl 

Zobacz również

Komentarze (1)

* Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
czytelnik |
Zgadnijcie kto dostanie dotacje ?? kościoły i wyznania wszelkiej maści !! tak jak zakup ziemi ornej !! DLA ZWYKŁEGO KOWALSKIEGO ZOSTAJE GEST [ KOZAKIEWICZA ] taką mamy [ władzę ]

Giełda OZE

15 MW PV pod Aukcję dużych farm

15 MW PV pod Aukcję 2018 dla dużych farm. Spodziewana pula w Aukcji 1000-1300 MW. Lubelskie. Teren 3 czytaj dalej...

PROJEKTY FOTOWOLTAICZNE Wykonujemy, Skupujemy, Sprzedajemy.

Wykonujemy projekty budowy farm fotowoltaicznych, obliczenia uzysków, modele finansowe dla farm foto czytaj dalej...

wykonamy Projekty PV 30 tyś zł 1 MW

160 lokalizacji cały kraj czytaj dalej...