Amber Energia Sp. z o.o.

Consulting Liczba odsłon: 6660

Adres: ul. Śniadeckich 10

Miasto: 00-656 Warszawa

Kraj: Polska

Telefon: 22 100 58 74, 801 080 534

E-mail: ola.szulencka@so-what.pl

Strona internetowa: http://www.amberenergia.pl

Amber Energia S. A. istnieje od 2010 roku i działa na rynku energii elektrycznej dla małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Dzięki pełnej deregulacji rynku MSP i innowacyjnemu podejściu do pozyskania i obsługi Klienta Amber Energia już w pierwszym roku działalności zdobyła ponad 20% rynku TPA (Third Party Access – zasada dostępu strony trzeciej do sieci dla zmieniających sprzedawcę energii elektrycznej).

Amber Energia dostarcza Klientom elastyczne produkty w atrakcyjnych cenach, przy zachowaniu standardów obsługi na najwyższym poziomie. Ceny oferowane przez Amber Energia są  niższe niż u lokalnego sprzedawcy energii. Firma, jako pierwsza w Polsce, zaproponowała swoim Klientom gwarancję stałej ceny energii niezależnie od podwyżek cen na rynku.

Aktualnie Amber Energia oferuje trzy taryfy: (1) Amber Stała Cena z gwarancją niezmiennej ceny energii, (2) Amber Zawsze Taniej z gwarancja ceny niższej niż u dotychczasowego sprzedawcy energii oraz (3) Amber Zielona Energia, w której część dostarczanej energii pochodzi z farmy wiatrakowej w Suwałkach. Oferta ta skierowana jest do nowoczesnych i świadomych ekologicznie firm, dla których ważna jest ochrona środowiska. Jako firma odpowiedzialna społecznie, za każdą wykorzystaną przez Klienta megawatogodzinę „zielonej energii”, Amber Energia sadzi drzewo w jego imieniu.

W skład Grupy Amber Energia S.A. wchodzą trzy podmioty prowadzące działalność na terenie całego kraju.

(1)     Amber Energia Sprzedaż Sp. z o.o. – Spółka oferuje konkurencyjne taryfy energii elektrycznej dla firm oraz najwyższą jakość obsługi niedostępną w dużych zakładach energetycznych. Działa w oparciu o strategiczne partnerstwo i koncesję RWE – jedną z największych firm energetycznych w Europie. RWE specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu. Koncesja sprzedaży energii elektrycznej o numerze nr OEE/32/2720/U/3/98/AK wydana przez Urząd Regulacji Energetyki na rzecz RWE Polska S.A.
(2)     Lumen Technik Sp. z o.o. – Spółka oferuje rozwiązania z zakresu generacji energii cieplnej (kolektory nadachowe) i energii elektrycznej (panele słoneczne), zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dla firm. Unikalność oferty Lumen Technik polega na dostarczaniu całego pakietu usług w postaci projektu, wyceny, uzyskania dofinansowania (z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska) oraz instalację i serwis posprzedażowy. Spółka posiada sieć instalatorów i przedstawicieli na terenie całego kraju.
(3)     Amber Energia Wytwarzanie Sp. z o.o. – zajmuje się rozwojem projektów energetyki OZE (odnawialne źródła energii) w obszarze energetyki wiatrowej i słonecznej (fotowoltaicznej) na skalę komercyjną. W tym momencie w portfelu projektów Amber Energia znajdują się łącznie 22 projekty o łącznej mocy 80 MW (wystarczyłoby to na wyprodukowanie energii dla ponad 50 tys. gospodarstw domowych).

Zarząd Amber Energia S. A.
Prezes: Przemysław Pięta
Wiceprezes: Jakub Charaszkiewicz
Wiceprezes: Tomasz Sęk

Reklama

Baza firm

Znajdź instalatora w swojej okolicy + Dodaj firmę

Giełda OZE

kupię energię elektryczną

firma zakupi energie elektryczną po korzystnej cenie, informacji na jakich zasadach i w jaki sposób czytaj dalej...

Kredyt zagraniczny

Mam założoną firmę w Anglii szukam kogoś kto pomoże w uzyskaniu kredytu zagranicznego na krajowe inw czytaj dalej...

GRUNTY POD PV

Sprzedam 18 ha pod elektrownię fotovoltaiczną . 5 działek położonych obok siebie. Warunki zabudowy czytaj dalej...

Przejmiemy projekty PV na wczesnym poziomie rozwoju; CAŁA Polska;

Poszukujemy projektów na wczesnym etapie rozwoju: umowa dzierżawy, lub ustalona własność do działki, czytaj dalej...